вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Анонім
Гість: franzbiko
126.09.11, 01:03
да ходь гвоздём.....всёравно коцаное.красить нужно по новому.
Анечка_А
226.09.11, 17:08
дааа.... два дЫбила - это сила
анонім
330.09.11, 20:25Відповідь на 1 від Гість: franzbiko
430.09.11, 20:25Відповідь на 2 від Анечка_А
Коментарі
Гість: franzbiko
126.09.11, 01:03
да ходь гвоздём.....всёравно коцаное.красить нужно по новому.
Анечка_А
226.09.11, 17:08
дааа.... два дЫбила - это сила
анонім
330.09.11, 20:25Відповідь на 1 від Гість: franzbiko
анонім
430.09.11, 20:25Відповідь на 2 від Анечка_А