вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Анонім
Гість: Irochka_2012
13.10.11, 22:21
svarnoy
23.10.11, 22:22
вместо о боже надо кричать хватит жрать
Гість: fyiodor
33.10.11, 22:30
Блин весы серьёзные + 300... Есть куда расти ....
дiоніs
43.10.11, 22:52
SFM
54.10.11, 06:53
перехоботать їх чимось. нема терезів нема проблем
UNG
64.10.11, 08:18
аккуратненько снимаем стекло и закрашиваем последний нолик
Riie
74.10.11, 20:26
анонім
84.10.11, 20:55Відповідь на 1 від Гість: Irochka_2012
94.10.11, 20:55Відповідь на 2 від svarnoy
104.10.11, 20:55Відповідь на 3 від Гість: fyiodor
Коментарі
Гість: Irochka_2012
13.10.11, 22:21
svarnoy
23.10.11, 22:22
Гість: fyiodor
33.10.11, 22:30
Блин весы серьёзные + 300... Есть куда расти ....

дiоніs
43.10.11, 22:52
SFM
54.10.11, 06:53
перехоботать їх чимось. нема терезів нема проблем
UNG
64.10.11, 08:18
Riie
74.10.11, 20:26
анонім
84.10.11, 20:55Відповідь на 1 від Гість: Irochka_2012
анонім
94.10.11, 20:55Відповідь на 2 від svarnoy
анонім
104.10.11, 20:55Відповідь на 3 від Гість: fyiodor