вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Я-Лёля
ДовгаПанчоха
115.10.11, 08:31
215.10.11, 08:38Відповідь на 1 від ДовгаПанчоха
Гість: ardnaskelo
315.10.11, 10:33
Красота!!!
415.10.11, 11:42Відповідь на 3 від Гість: ardnaskelo
Mykolaj_58
515.10.11, 12:12
Нечто подобное видел на Чайке (Евпатория) и бухте Омега (Севастополь)
kilan
615.10.11, 12:14
да водичка супер
716.10.11, 12:13Відповідь на 5 від Mykolaj_58
Нечто подобное видел на Чайке (Евпатория) и бухте Омега (Севастополь)тебе повезло
816.10.11, 12:13Відповідь на 6 від kilan
да водичка супер да, уж точно как слеза !!!
916.10.11, 18:12Відповідь на 7 від Я-Лёля
Сейчас не знаю: бухту Омега обстроили давно...... На Чайке тож много пансинатов..... А отходы воды тож нужно кудысь сливать....
1016.10.11, 18:24Відповідь на 9 від Mykolaj_58
Коментарі
ДовгаПанчоха
115.10.11, 08:31
Я-Лёля
215.10.11, 08:38Відповідь на 1 від ДовгаПанчоха
Гість: ardnaskelo
315.10.11, 10:33
Красота!!!

Я-Лёля
415.10.11, 11:42Відповідь на 3 від Гість: ardnaskelo
Mykolaj_58
515.10.11, 12:12
Нечто подобное видел на Чайке (Евпатория) и бухте Омега (Севастополь)
kilan
615.10.11, 12:14
Я-Лёля
716.10.11, 12:13Відповідь на 5 від Mykolaj_58
Я-Лёля
816.10.11, 12:13Відповідь на 6 від kilan
Mykolaj_58
916.10.11, 18:12Відповідь на 7 від Я-Лёля
Сейчас не знаю: бухту Омега обстроили давно......
На Чайке тож много пансинатов.....
А отходы воды тож нужно кудысь сливать....
Я-Лёля
1016.10.11, 18:24Відповідь на 9 від Mykolaj_58