хочу сюди!

Знайомства

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

21 фотографія

ВСім солодких снів

ВСім солодких снів







Уносите меня в кроватку

31

Коментарі

118.10.11, 23:10

мишолови... ы тобі - найсолодших!!!

    анонім

    218.10.11, 23:10

    что уже спатки?

      318.10.11, 23:12Відповідь на 1 від mNoga

      мишолови... ы тобі - найсолодших!!!люди в котрі тримають дома котів -живуть довше краще переносять стреси

        418.10.11, 23:13Відповідь на 2 від анонім

        что уже спатки?да мабуть я вже старенький,як цей котик засинаю

          анонім

          518.10.11, 23:16



          Надобраніч!!!

            618.10.11, 23:16Відповідь на 3 від kilan

            обожнюю котів, але не маю вдома - занадто мандрівне життя, а котя - то відповідальність!

              718.10.11, 23:17

              да, да, да, котейки это сплошной позитив в жизни

                818.10.11, 23:17Відповідь на 5 від анонім



                Надобраніч!!!

                  918.10.11, 23:18Відповідь на 6 від mNoga

                  обожнюю котів, але не маю вдома - занадто мандрівне життя, а котя - то відповідальність!зрозуміло

                    1018.10.11, 23:18Відповідь на 7 від bobryulia

                    да, да, да, котейки это сплошной позитив в жизнице точно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна