Елена
44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років
kilan
mNoga
118.10.11, 23:10
мишолови... ы тобі - найсолодших!!!
анонім
218.10.11, 23:10
что уже спатки?
318.10.11, 23:12Відповідь на 1 від mNoga
мишолови... ы тобі - найсолодших!!!люди в котрі тримають дома котів -живуть довше краще переносять стреси
418.10.11, 23:13Відповідь на 2 від анонім
что уже спатки?да мабуть я вже старенький,як цей котик засинаю
518.10.11, 23:16
Надобраніч!!!
618.10.11, 23:16Відповідь на 3 від kilan
обожнюю котів, але не маю вдома - занадто мандрівне життя, а котя - то відповідальність!
bobryulia
718.10.11, 23:17
да, да, да, котейки это сплошной позитив в жизни
818.10.11, 23:17Відповідь на 5 від анонім
918.10.11, 23:18Відповідь на 6 від mNoga
обожнюю котів, але не маю вдома - занадто мандрівне життя, а котя - то відповідальність!зрозуміло
1018.10.11, 23:18Відповідь на 7 від bobryulia
да, да, да, котейки это сплошной позитив в жизнице точно
Коментарі
mNoga
118.10.11, 23:10
мишолови...
ы тобі - найсолодших!!!

анонім
218.10.11, 23:10
kilan
318.10.11, 23:12Відповідь на 1 від mNoga
люди в котрі тримають дома котів -живуть довше краще переносять стреси
kilan
418.10.11, 23:13Відповідь на 2 від анонім
анонім
518.10.11, 23:16
Надобраніч!!!
mNoga
618.10.11, 23:16Відповідь на 3 від kilan
обожнюю котів, але не маю вдома - занадто мандрівне життя, а котя - то відповідальність!
bobryulia
718.10.11, 23:17
да, да, да, котейки это сплошной позитив в жизни

kilan
818.10.11, 23:17Відповідь на 5 від анонім
kilan
918.10.11, 23:18Відповідь на 6 від mNoga
kilan
1018.10.11, 23:18Відповідь на 7 від bobryulia
це точно