у кожного своэ зображенняА якщо людина каже,що в неї нема виходу,то це може тільки означати,що вона не бачить свого зображення? я мала на увазі те, що кожен бачить свій вихід по-своєму. а якщо хтось не бачить, значить хай оченята роззує
а якщо хтось не бачить, значить хай оченята роззуєЦе ж треба прикласти зусилля.
Ми приходимо в цей світ однаково,а відходимо по різному.Тому що різні шляхи,які ведуть у різні світи.Важко знайти вірний,легко тільки помилитись.
Варто помолитись,щоб не помилитись!
Краще ясно бачити втомленим,ніж бадьоро йти наосліп.
Коментарі
ДовгаПанчоха
119.10.11, 18:47
БАІ
219.10.11, 21:47Відповідь на 1 від ДовгаПанчоха
Так,вихід є,але що на ньому там зображенно?

ДовгаПанчоха
319.10.11, 22:27Відповідь на 2 від БАІ
у кожного своэ зображення

Гість: Olivia2408
420.10.11, 07:25
БАІ
520.10.11, 19:28Відповідь на 3 від ДовгаПанчоха
А якщо людина каже,що в неї нема виходу,то це може тільки означати,що вона не бачить свого зображення?

БАІ
620.10.11, 21:33Відповідь на 4 від Гість: Olivia2408
Так,під музику краще заїзжати у машиноловку.
ДовгаПанчоха
720.10.11, 23:07Відповідь на 5 від БАІ
я мала на увазі те, що кожен бачить свій вихід по-своєму. а якщо хтось не бачить, значить хай оченята роззує

БАІ
821.10.11, 18:32
Це ж треба прикласти зусилля.
Ми приходимо в цей світ однаково,а відходимо по різному.Тому що різні шляхи,які ведуть у різні світи.Важко знайти вірний,легко тільки помилитись.
Варто помолитись,щоб не помилитись!
Краще ясно бачити втомленим,ніж бадьоро йти наосліп.