вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Анонім
Egyptyanka
116.11.11, 21:34
Про100-Я
216.11.11, 21:36
а удава за что?
ЛенаЛучик
316.11.11, 22:12
416.11.11, 22:13Відповідь на 2 від Про100-Я
да не переварил, наверное... а заглотнуть заглотнул....
Коментарі
Egyptyanka
116.11.11, 21:34
Про100-Я
216.11.11, 21:36
ЛенаЛучик
316.11.11, 22:12
ЛенаЛучик
416.11.11, 22:13Відповідь на 2 від Про100-Я
да не переварил, наверное... а заглотнуть заглотнул....