Анна
38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років
N-ata
анонім
113.12.11, 20:21
213.12.11, 20:29Відповідь на 1 від анонім
вот , вот , страшный человек.......
313.12.11, 20:57Відповідь на 2 від N-ata
Да не страшный он, просто больной. Причём на всю голову.
413.12.11, 21:04Відповідь на 3 від анонім
похоже всё детство провел в темной комнате
Коментарі
анонім
113.12.11, 20:21
N-ata
213.12.11, 20:29Відповідь на 1 від анонім
вот , вот , страшный человек.......
анонім
313.12.11, 20:57Відповідь на 2 від N-ata
Да не страшный он, просто больной. Причём на всю голову.
N-ata
413.12.11, 21:04Відповідь на 3 від анонім
похоже всё детство провел в темной комнате