Янукович приходит к гадалке и спрашивает:
– Что это означает, если я каждый день во сне вижу каpтошкy?
– Это значит, что тебя или весной посадят, или осенью yбеpyт!
Чим раніше сяде, тим швидше Україна повстане космічною супердержавою планети!АААА!!!!!!!!! убило))Нас, Україну ніхто не буде бомбардувати, бо у нас є можливість годувати всі армії світу які будуть приймати участь в Третій Світовій Війні! Нам на відміну від багатьох пощастило...
"Золотий мільярд" населення планети звідки візьметься?
Коментарі
анонім
17.01.12, 11:24
Я за осінній варіант!

aleksandrinna
27.01.12, 11:35
Гість: kiralex
37.01.12, 11:56
Я на НГ загадал посмотреть "Лебединое озеро" по всем каналам. Согласен смотреть хоть ежедневно, ПаРашников до фига еще пока
КРИВОРІЖЖЯ
47.01.12, 12:32
Чим раніше сяде, тим швидше Україна повстане космічною супердержавою планети!
Гість: lyo Dnepr
57.01.12, 12:35
Эх, если б это был не прикол

Гість: BERLIOZ_
67.01.12, 12:37Відповідь на 4 від КРИВОРІЖЖЯ
АААА!!!!!!!!! убило))
mNoga
77.01.12, 12:49
побыстрей бы осень!!!
КРИВОРІЖЖЯ
87.01.12, 12:49Відповідь на 6 від Гість: BERLIOZ_
Нас, Україну ніхто не буде бомбардувати, бо у нас є можливість годувати всі армії світу які будуть приймати участь в Третій Світовій Війні! Нам на відміну від багатьох пощастило...
"Золотий мільярд" населення планети звідки візьметься?
КРИВОРІЖЖЯ
97.01.12, 12:50Відповідь на 7 від mNoga
Весна переможе!

mNoga
107.01.12, 12:52Відповідь на 9 від КРИВОРІЖЖЯ
так це ж тимчасовий варіант, а я б таки хотіла мати певність...
ще й кілка б осикового увігнала... 