Був собі у нас на факультеті викладач... Про одних говорили "любитель", а про Васю всі знали точно - профі. Тобто хто чого з його предмета не знає - рідка валюта допоможе. І от - 2-е січня. Іспит. Ми є.Васі - немає. Де живе - ми з подругою в курсах, благо, у них з особистим типу все ніврочку... Валимо у гуртожиток викладачів тв аспірантів. Фейс-контроль завдяки подрузі минаємо без проблем. Стукаємо. Нуль на масу. Стукаємо ще... Подруга, розізлившись, гатить уже чобітком. Вставай. камлає. дорогенький, група жде... З-за дверей у відповідь: "Без пива не відкрию". Нема що робити - женемо подругу по пиво. Відчиняє нарешті: "І чого оце в таку рань?" - "Блін, Вася, у нас у тебе іспит". - "Да? Ну, пішли. Вам за пиво автомат".
Коментарі
ДовгаПанчоха
127.01.12, 14:49
mNoga
227.01.12, 14:54Відповідь на 1 від ДовгаПанчоха
гремлін
327.01.12, 15:09
mNoga
427.01.12, 15:10Відповідь на 3 від гремлін
Etelion
527.01.12, 15:41
Mila-Lyu
627.01.12, 17:18
mNoga
727.01.12, 17:55Відповідь на 6 від Mila-Lyu
mNoga
827.01.12, 17:56Відповідь на 5 від Etelion
Zemlяnichka
927.01.12, 18:45
Гість: ЗАМИР
1027.01.12, 19:23