Кам'яні квіти у Китаї

746601

На півдні Китаю є гори, на яких незрозумілим чином розпускаються квіти. Причому відбувається це через певний період часу.

У Дуань-Яоском автономному повіті Гуансі-Чжуанського автономного району розташовані кілька гір, на яких періодично «розпускаються» кам'яні квіти. Виглядають вони дуже красиво, як твір божественного каменотеса, і дуже схожі на живі квіти.

Кореспондент видання особисто їздив у село Хунду цього району і своїми очима бачив, що на багатьох горах, вздовж їх схилів і на кручах, є такі квіти. На одному з невеликих плато кам'яних квітів було так багато, як «зірок на небі».

Діаметр їх складає, в середньому, близько двох сантиметрів, а деяких - 6-7 сантиметрів. Вони дуже тверді, і відламати шматочок дуже важко.

Колір їх бурий, як і у каменів, на яких вони «ростуть», у деяких видно біла серцевина, яка. відбиваючи сонячні промені, робить це творіння природи ще більш дивним.

Кам'яні квіти є частиною гори, на якій знаходяться, зрощених з нею пелюстками або ж підставою чашечки.

Місцеві жителі кажуть, що ці квіти з'являються періодично, а потім зникають. Період становить кілька років, а іноді більше десяти років, точно ніхто не підраховував.

Геологи кажуть, що кам'яні квіти складаються, в основному. з карбонату кальцію, і є осадовими породами.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
інформацію взято з сайту http://smishok.com/neymovrne/2133-u-kitayi-rostut-kamyan-kvti.html

«Поэзия на яйце»Опытная мастерица вышивальной техники Элизабет Кляйн уже в течение десяти лет...

Комментариев: 1