І от скажіть: шо приваблює нас в мистецтві, що приваблює нас в картині, в той час, коли існує цифровий фотоапарат......Фото - це теж мистецтво, якщо вправно все відчувати, але важливу роль відіграє апарат. А скульптура чи малювання - тут основна роль - людині, її навикам і вмінням, тому в такому мистецтві більше душі вкладено
Коментарі
Гість: maxxxxx[
115.02.12, 16:12
последняя

h_s_x2
215.02.12, 16:22Відповідь на 1 від Гість: maxxxxx[
Наталья***
315.02.12, 17:07
mega-lyolik
415.02.12, 17:11
не представляю как такое можно сделать..!
h_s_x2
515.02.12, 17:13Відповідь на 3 від Наталья***
h_s_x2
615.02.12, 17:14Відповідь на 4 від mega-lyolik
Даже страшно от этого реализма

Mykolaj_58
715.02.12, 19:13
І от скажіть: шо приваблює нас в мистецтві, що приваблює нас в картині, в той час, коли існує цифровий фотоапарат......
h_s_x2
815.02.12, 22:26Відповідь на 7 від Mykolaj_58
Фото - це теж мистецтво, якщо вправно все відчувати, але важливу роль відіграє апарат. А скульптура чи малювання - тут основна роль - людині, її навикам і вмінням, тому в такому мистецтві більше душі вкладено

Mykolaj_58
916.02.12, 00:49Відповідь на 8 від h_s_x2
Само собою, то є так !
Mykolaj_58
1016.02.12, 00:58
Кстати, фраза "у меня мурашки от твоей Наташки !" означает, что у вас лобковые вши (мандавошки по-народному)
Бегом сбривайте всю растительность, и лечитесь !......