хочу сюди!

Знайомства

Катюшечка

38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років

4 фотографії

Ковер-самолет

Ковер-самолет - ковер, туркменистан

Крыша аэропорта в виде ковра. Почему нет? Волнистая форма для большей убедительности и для того, чтобы в знойные дни пассажиры меньше ощущали жару. Туркменистан многие годы удивляет мир своими коврами. Теперь ковер -самолет увековечен будет и в строительстве.













7

Коментарі

125.02.12, 08:13

цікавенько

    225.02.12, 11:01

      325.02.12, 11:13Відповідь на 1 від kilan

      цікавенькоПозитивненько

        425.02.12, 11:14Відповідь на 2 від Аннет*

          525.02.12, 12:13

          Вполне в их духе.
          Забавно. лично мне нравится.
          Побольше бы таких строений. в которые вкладывается выдумка, а не по шаблону всё лепить.

            625.02.12, 12:16Відповідь на 5 від Contra-Dei

            Вполне в их духе.
            Забавно. лично мне нравится.
            Побольше бы таких строений. в которые вкладывается выдумка, а не по шаблону всё лепить.
            Так над этим и работаем: показать, что можно сделать, чтобы и другим захотелось!!!

              Гість: love4life

              726.12.14, 21:23

              Цікаве рішення, але чому не реконструювали геть новий аеропорт, в який вгатили чимало коштів?!? Ш це при тому, що старий аеропорт ще напівдіючий - злітна смуга короткувата - як на тепер, алеж *злітка* - це головне у аеродрома... Я прожив у Ашгабаті три роки й бачив, що не дуже насичений там авіарух (восновному - турки й чартер німецької *Люфтганзи* з Еміратів у Європу), тож ще новішиший - вже третій - без потреби. Впевнений: це привід для *розпилу* коштів, що є вкоріненою системою в такій корумпованій країні, як Туркменістан. Люди там живуть у більшості дуже бідно!

                826.12.14, 22:29Відповідь на 7 від Гість: love4life

                Цікаве рішення, але чому не реконструювали геть новий аеропорт, в який вгатили чимало коштів?!? Ш це при тому, що старий аеропорт ще напівдіючий - злітна смуга короткувата - як на тепер, алеж *злітка* - це головне у аеродрома... Я прожив у Ашгабаті три роки й бачив, що не дуже насичений там авіарух (восновному - турки й чартер німецької *Люфтганзи* з Еміратів у Європу), тож ще новішиший - вже третій - без потреби. Впевнений: це привід для *розпилу* коштів, що є вкоріненою системою в такій корумпованій країні, як Туркменістан. Люди там живуть у більшості дуже бідно!питання: "чому???" - не до мене