вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Анонім
cabbage
19.03.12, 16:41
анонім
29.03.12, 16:45Відповідь на 1 від cabbage
последняя порадовала
39.03.12, 16:47Відповідь на 2 від анонім
да, лучшая)))
UNG
49.03.12, 16:51
прикольнуло!
59.03.12, 16:53Відповідь на 4 від UNG
я рада
Гість: franzbiko
610.03.12, 00:15
а у меня есть футболка с надпесью,меня ничего не раздражает,у меня есть дети.
710.03.12, 16:52
последнюю хочу))))
Жадор
810.03.12, 20:30
это настоящий позитив
910.03.12, 21:34Відповідь на 6 від Гість: franzbiko
отличная надпись
1010.03.12, 21:35Відповідь на 7 від анонім
Коментарі
cabbage
19.03.12, 16:41
анонім
29.03.12, 16:45Відповідь на 1 від cabbage
последняя порадовала

cabbage
39.03.12, 16:47Відповідь на 2 від анонім
да, лучшая)))
UNG
49.03.12, 16:51
анонім
59.03.12, 16:53Відповідь на 4 від UNG
я рада

Гість: franzbiko
610.03.12, 00:15
а у меня есть футболка с надпесью,меня ничего не раздражает,у меня есть дети.
анонім
710.03.12, 16:52
Жадор
810.03.12, 20:30
анонім
910.03.12, 21:34Відповідь на 6 від Гість: franzbiko
отличная надпись

анонім
1010.03.12, 21:35Відповідь на 7 від анонім