вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
Анонім
yu-RA
122.03.12, 15:58
а що ще зробити, коли ні попи ні сісі?
Гість: yuggen
222.03.12, 16:58Відповідь на 1 від yu-RA
а що ще зробити, коли ні попи ні сісі?И ума тоже нету
Гість: Кarrena
322.03.12, 18:14
Это нужно делать обязательно рядом с унитазом. И только рядом с ним!!!! Я сказал "Рядом"!!!
анонім
422.03.12, 19:49Відповідь на 1 від yu-RA
522.03.12, 19:49Відповідь на 3 від Гість: Кarrena
Коментарі
yu-RA
122.03.12, 15:58
а що ще зробити, коли ні попи ні сісі?
Гість: yuggen
222.03.12, 16:58Відповідь на 1 від yu-RA
И ума тоже нету
Гість: Кarrena
322.03.12, 18:14
Это нужно делать обязательно рядом с унитазом. И только рядом с ним!!!! Я сказал "Рядом"!!!
анонім
422.03.12, 19:49Відповідь на 1 від yu-RA
анонім
522.03.12, 19:49Відповідь на 3 від Гість: Кarrena