хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Тут есть ещё кто-то???Отзовись!!!

Тут есть ещё кто-то???Отзовись!!!

14

Коментарі

15.11.12, 00:06

Та я оце сижу. Нєх... більш робить. Завтра мої дома. То мама - юний хакер серед ночі (казала моя дочь).

    25.11.12, 00:09Відповідь на 1 від ЛанаСкала

    Та я оце сижу. Нєх... більш робить. Завтра мої дома. То мама - юний хакер серед ночі (казала моя дочь).
    а я кофе напилась ближе к вечеру,только не понятно зачем....вот тоже сижу

      35.11.12, 00:15Відповідь на 2 від anetta

      А у мене вже очі вилазять від монітора. Але ж героїчєськи сижу.

        45.11.12, 00:17

          55.11.12, 00:22

          А у мене вже очі вилазять від монітора. Але ж героїчєськи сижу.аналогично

            65.11.12, 00:24

            то же бодрствуете?

              75.11.12, 00:28

              не, мы бдим

                85.11.12, 00:29

                не, мы бдим

                  95.11.12, 00:34

                    105.11.12, 00:36Відповідь на 9 від Topka

                    приветик,давно не заглядывала

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна