хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

Ура!!!

Історія з життя, хоча таки анекдотична. Завівся на мікрорайоні маніяк. Дами в паніці. Особливо небезпечним місцем вважається цвинтар і прилеглі території -ніби-то, там маніяцька активність проявилася найбільше. Словом, туди не те що вночі - вдень цукерками нікого не заманиш. Але одній баришні - ну,безвихідь, нема чого робити - довелося ввечері проходити тим крайком. Ну і, звісно, маніяк нагоди не оминув. Але реакція баришні на напад виявилася... не зовсім адекватною. Інша б заволала: "Гвалт, рятуйте!!!" А ця в шоці закричала: "Ура!!!" Маньяк дременув у темпі спринтера. Все закінчилося щасливо. А я от себе питаю - це була паніка чи таки підсвідоме проявилося?
20

Коментарі

18.02.13, 10:38

или это был шок? а в состоянии шока можно и бежать за маньяком пока тот не устанет... ну или пока до милиции са не добежит

    28.02.13, 10:40

    Не повезло ей, спугнула

      38.02.13, 10:42Відповідь на 1 від bobryulia

      думаю, маньяк решил, что нарвался на коллегу

        48.02.13, 10:42Відповідь на 2 від верь

        да, непруха

          58.02.13, 10:43Відповідь на 4 від mNoga

          Ничего, не все потеряно

            Гість: Дымка

            68.02.13, 10:49

            Обломился злыдень писюкастый

              78.02.13, 10:51Відповідь на 6 від Гість: Дымка

              уж да!

                88.02.13, 10:52

                мамзель в предвкушении была, а тут облом случился - слинял маньячило))

                  98.02.13, 10:58Відповідь на 8 від Jag

                  вот и я ей от души посочувствовала - такой облом

                    108.02.13, 12:33

                    "За Родіну! За Сталіна! Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!"
                    маньяк наклав від такого в портки...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна