Історія з життя, хоча таки анекдотична. Завівся на мікрорайоні маніяк. Дами в паніці. Особливо небезпечним місцем вважається цвинтар і прилеглі території -ніби-то, там маніяцька активність проявилася найбільше. Словом, туди не те що вночі - вдень цукерками нікого не заманиш. Але одній баришні - ну,безвихідь, нема чого робити - довелося ввечері проходити тим крайком. Ну і, звісно, маніяк нагоди не оминув. Але реакція баришні на напад виявилася... не зовсім адекватною. Інша б заволала: "Гвалт, рятуйте!!!" А ця в шоці закричала: "Ура!!!" Маньяк дременув у темпі спринтера. Все закінчилося щасливо. А я от себе питаю - це була паніка чи таки підсвідоме проявилося?
Коментарі
bobryulia
18.02.13, 10:38
или это был шок? а в состоянии шока можно и бежать за маньяком пока тот не устанет... ну или пока до милиции са не добежит
верь
28.02.13, 10:40
Не повезло ей, спугнула
mNoga
38.02.13, 10:42Відповідь на 1 від bobryulia
думаю, маньяк решил, что нарвался на коллегу
mNoga
48.02.13, 10:42Відповідь на 2 від верь
да, непруха
верь
58.02.13, 10:43Відповідь на 4 від mNoga
Ничего, не все потеряно
Гість: Дымка
68.02.13, 10:49
mNoga
78.02.13, 10:51Відповідь на 6 від Гість: Дымка
уж да!


Jag
88.02.13, 10:52
мамзель в предвкушении была, а тут облом случился - слинял маньячило))
mNoga
98.02.13, 10:58Відповідь на 8 від Jag
вот и я ей от души посочувствовала - такой облом
vov4ik126
108.02.13, 12:33
"За Родіну! За Сталіна! Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!"





маньяк наклав від такого в портки...