В Челябинске цены на замены стекол выросли в среднем на 30%.
После теракта в Домодедово таксисты подняли цены на такси до Москвы в десятки раз.
В Штатах 11 сентября таксисты возили людей бесплатно.
Еще есть вопросы о том, почему мы не можем нормально жить в этой стране.
А якими можуть бути люди, з яких майже ціле століття (декілька поколінь) безпощадно витравлювалось все людське? Це ще й так добре, що хоч не їмо одне одного.
Гість: Sachsoнец
218.02.13, 13:29
в германии во время чрезмерных повышения цен на бензин, владельцы автомобилей при наличии при себе техпаспорта(Fahrzeigbrif) могли пользоваться общественным транспортом бесплатно, вместе с людьми на которых рассчитано количество мест его автомобиля..
Я теж не стала б наживатись на чужій біді. Теж часто допомогала не чекаючи на "спасибі". А як же відноситися до цілої індустрії, створеної на смерті, коли родичам не видають тіло померлого, бо не достатньо тисяч заплачено за морг? Коли стервятники знаючи, що люди ніде не дінуться і позичать гроші , принесуть, якби достойно похоронити.
Прикладів безліч.
Люди дуже різні.
"На державному рівні" якщо й робиться, то не безкорисно. Обов"язково потрібні або голоси виборців, або ще щось. Безкорисливі чиновники мені не зустрічались.(Якщо ви це мали на увазі)
Гість: Відвідувач
1019.02.13, 12:15
Я багато років вже намагаюсь словами та справами переконати знайомих, все залежить лише від нас. На жаль, адекватних меншість. Більшість думає лише про свою тимчасову вигоду.
Коментарі
ЛанаСкала
118.02.13, 12:47
А якими можуть бути люди, з яких майже ціле століття (декілька поколінь) безпощадно витравлювалось все людське? Це ще й так добре, що хоч не їмо одне одного.
Гість: Sachsoнец
218.02.13, 13:29
в германии во время чрезмерных повышения цен на бензин, владельцы автомобилей при наличии при себе техпаспорта(Fahrzeigbrif) могли пользоваться общественным транспортом бесплатно, вместе с людьми на которых рассчитано количество мест его автомобиля..
SOLEX 07
318.02.13, 15:36Відповідь на 1 від ЛанаСкала
Вы считаете что мы правильно поступаем, продолжая вытравливать и наживаться на чужом горе?
SOLEX 07
418.02.13, 15:38Відповідь на 2 від Гість: Sachsoнец
Да кто-бы сомневался что в Германии так поступят.
ЛанаСкала
518.02.13, 16:13Відповідь на 3 від SOLEX 07
SOLEX 07
618.02.13, 19:34Відповідь на 5 від ЛанаСкала
В подобных ситуациях слава Богу бывать не приходилось, но в трудных ситуациях людям помогал бескорыстно, бывало сам от этого страдал.
ЛанаСкала
718.02.13, 19:44Відповідь на 6 від SOLEX 07
Я теж не стала б наживатись на чужій біді. Теж часто допомогала не чекаючи на "спасибі". А як же відноситися до цілої індустрії, створеної на смерті, коли родичам не видають тіло померлого, бо не достатньо тисяч заплачено за морг? Коли стервятники знаючи, що люди ніде не дінуться і позичать гроші , принесуть, якби достойно похоронити.
Прикладів безліч.
Люди дуже різні.
SOLEX 07
818.02.13, 19:58Відповідь на 7 від ЛанаСкала
Не нужно мне рассказывать про нашу систему, я с ней хорошо знаком, другие же могут помочь на государственном уровне бес корыстно вот про что я.
ЛанаСкала
918.02.13, 20:08Відповідь на 8 від SOLEX 07
"На державному рівні" якщо й робиться, то не безкорисно. Обов"язково потрібні або голоси виборців, або ще щось. Безкорисливі чиновники мені не зустрічались.(Якщо ви це мали на увазі)
Гість: Відвідувач
1019.02.13, 12:15
Я багато років вже намагаюсь словами та справами переконати знайомих, все залежить лише від нас. На жаль, адекватних меншість. Більшість думає лише про свою тимчасову вигоду.