хочу сюди!

Знайомства

Катюшечка

38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років

4 фотографії

Кофе будешь? с пенкой!

Кофе будешь? с пенкой! - щенок

7

Коментарі

126.03.13, 14:42

Привіт, подружко! Насилу вилізла вчора з-під кучугуриСвітла як не стало в п"ятницю ввечері, то вчора в сім вечора тільки з"явилось! А інет - провідний. Коротше повна ізоляція і камєнний вєк

    226.03.13, 14:44Відповідь на 1 від ЛанаСкала

    Привіт, подружко! Насилу вилізла вчора з-під кучугуриСвітла як не стало в п"ятницю ввечері, то вчора в сім вечора тільки з"явилось! А інет - провідний. Коротше повна ізоляція і камєнний вєк

      326.03.13, 14:47Відповідь на 1 від ЛанаСкала

      Привіт, подружко! Насилу вилізла вчора з-під кучугуриСвітла як не стало в п"ятницю ввечері, то вчора в сім вечора тільки з"явилось! А інет - провідний. Коротше повна ізоляція і камєнний вєк Рада приветствовать!!! У нас с этим лучше. Самая противная погода у нас случилась в пятницу, когда еще вы все были счастливы. В субботу прибавило с утра и только к обеду открылись некоторые маршруты (не все!). А я по субботам в отъезде. Сомневалась, доеду ли. Но, слава Богу, поездка почти удалась.

        426.03.13, 15:14

        так так так подружки Вы сначала пёсика с чашки вытащите, а потом будете свои проблемы обсуждать

          526.03.13, 15:17Відповідь на 3 від h_s_x2

          Я дивилась новини, то й про ваш регіон дивилась. Ми не надовго включали станцію, щоб помитись, та новини подивиться, та холодільник і камера щоб холоду набрали.На довго не заведеш, бо бензин жере, будь здоров! А коли світло з"явиться - не знали. Економили. Добре, хоч котел газово-вугільний, не від електрики. То хоч в хаті теплло було.

            626.03.13, 15:18Відповідь на 4 від sindikat_76

            Нічого, нехай жопенятко погріє. Бачтите ж, яка зимо-весна!

              726.03.13, 15:22Відповідь на 4 від sindikat_76

              так так так подружки Вы сначала пёсика с чашки вытащите, а потом будете свои проблемы обсуждатьэто же пенка!!! Ей и так хорошо!

                826.03.13, 15:23Відповідь на 5 від ЛанаСкала

                Я дивилась новини, то й про ваш регіон дивилась. Ми не надовго включали станцію, щоб помитись, та новини подивиться, та холодільник і камера щоб холоду набрали.На довго не заведеш, бо бензин жере, будь здоров! А коли світло з"явиться - не знали. Економили. Добре, хоч котел газово-вугільний, не від електрики. То хоч в хаті теплло було. Ого! Молодцы! Умеете противостоять катаклизмам

                  926.03.13, 15:31Відповідь на 7 від h_s_x2

                  так так так подружки Вы сначала пёсика с чашки вытащите, а потом будете свои проблемы обсуждатьэто же пенка!!! Ей и так хорошо!ага ........ Пеночка значит сейчас с чашки будет выбегать, пениться сильно

                    1026.03.13, 15:33Відповідь на 9 від sindikat_76

                    так так так подружки Вы сначала пёсика с чашки вытащите, а потом будете свои проблемы обсуждатьэто же пенка!!! Ей и так хорошо!ага ........ Пеночка значит сейчас с чашки будет выбегать, пениться сильно тогда погадаем на кофейной гуще

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна