вам треба попрацювати над іміджем спробуйте писати "все відносно" на латині чи грецькій або створить рубрику і не повторюйте цей вираз сорок раз на тиждень, бо я іноді думаю, що вже це читав. без образ. вам цей вираз бачу дуже подобається
вам треба попрацювати над іміджем спробуйте писати "все відносно" на латині чи грецькій або створить рубрику і не повторюйте цей вираз сорок раз на тиждень, бо я іноді думаю, що вже це читав. без образ. вам цей вираз бачу дуже подобаєтьсятак...подобається, і трохи нагадує істину
вам треба попрацювати над іміджем спробуйте писати "все відносно" на латині чи грецькій або створить рубрику і не повторюйте цей вираз сорок раз на тиждень, бо я іноді думаю, що вже це читав. без образ. вам цей вираз бачу дуже подобаєтьсятак...подобається, і трохи нагадує істинуя кажу інше "Jedem das Seine" - кожному своє
вам треба попрацювати над іміджем спробуйте писати "все відносно" на латині чи грецькій або створить рубрику і не повторюйте цей вираз сорок раз на тиждень, бо я іноді думаю, що вже це читав. без образ. вам цей вираз бачу дуже подобаєтьсятак...подобається, і трохи нагадує істинуя кажу інше "Jedem das Seine" - кожному своєсхоже теж на правду....
Коментарі
aleksandrinna
129.03.13, 18:38
анонім
229.03.13, 18:44
Ага, все відосне...а чукча Мітрофан все ж придбав холодильник. Залазив в середину і грівся в ньому під час полярних ночей.
Пробіотик
329.03.13, 18:52
вам треба попрацювати над іміджем
спробуйте писати "все відносно" на латині чи грецькій або створить рубрику і не повторюйте цей вираз сорок раз на тиждень, бо я іноді думаю, що вже це читав. без образ. вам цей вираз бачу дуже подобається
Arleki_NO
429.03.13, 18:54
Кислица
529.03.13, 18:56
Сталевару против мартена камин


gatyla
629.03.13, 19:03
анонім
729.03.13, 19:09
Shnec
829.03.13, 19:43Відповідь на 3 від Пробіотик
так...подобається, і трохи нагадує істину
Пробіотик
929.03.13, 19:48Відповідь на 8 від Shnec
я кажу інше "Jedem das Seine" - кожному своє
Shnec
1029.03.13, 19:57Відповідь на 9 від Пробіотик
схоже теж на правду
....