Катюшечка
38 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 29-43 років
anetta
Гість: Відвідувач
19.04.13, 23:16
Воює офісний спецназ
29.04.13, 23:19Відповідь на 1 від Гість: Відвідувач
Воює офісний спецназшутки-шутками,но если так карандашём....да по мягкому месту....это больно
39.04.13, 23:26Відповідь на 2 від anetta
Спецназ не жартує. Сурові мужики
49.04.13, 23:29Відповідь на 3 від Гість: Відвідувач
Спецназ не жартує. Сурові мужикиа я вот не в офисе работаю,а на кухне....бывает черпаком по попе получаю
59.04.13, 23:33Відповідь на 4 від anetta
Або заграють, або жарить будуть
69.04.13, 23:38Відповідь на 5 від Гість: Відвідувач
Або заграють, або жарить будутьжарить в смысле -жарить,или ,,жарить,, в смысле
79.04.13, 23:40Відповідь на 6 від anetta
А як треба?
89.04.13, 23:48Відповідь на 7 від Гість: Відвідувач
А як треба?ну это смотря кто будет черпаком лупить
99.04.13, 23:48Відповідь на 8 від anetta
Коментарі
Гість: Відвідувач
19.04.13, 23:16
Воює офісний спецназ
anetta
29.04.13, 23:19Відповідь на 1 від Гість: Відвідувач
шутки-шутками,но если так карандашём....да по мягкому месту....это больно


Гість: Відвідувач
39.04.13, 23:26Відповідь на 2 від anetta
Спецназ не жартує. Сурові мужики
anetta
49.04.13, 23:29Відповідь на 3 від Гість: Відвідувач
а я вот не в офисе работаю,а на кухне....бывает черпаком по попе получаю



Гість: Відвідувач
59.04.13, 23:33Відповідь на 4 від anetta
Або заграють, або жарить будуть
anetta
69.04.13, 23:38Відповідь на 5 від Гість: Відвідувач
жарить в смысле -жарить,или ,,жарить,, в смысле



Гість: Відвідувач
79.04.13, 23:40Відповідь на 6 від anetta
А як треба?
anetta
89.04.13, 23:48Відповідь на 7 від Гість: Відвідувач
ну это смотря кто будет черпаком лупить


Гість: Відвідувач
99.04.13, 23:48Відповідь на 8 від anetta