ну мовчання справді рідкісна риса, в більшості стоїть режим "вічні теревені" і кнопочки вимкнути гучність чи змінити режим просто не існує є така кнопочка, але згодом... Якщо нема тем для розмови, то - це не твоє. Шукай ту, з якою наговоритися не можеш
Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історіяну це не кнопочка, це трагедія
Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історіяну це не кнопочка, це трагедіятак і я ж кажу: Хай краще щебече
Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історіяну це не кнопочка, це трагедіятак і я ж кажу: Хай краще щебече
Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історіяну це не кнопочка, це трагедіятак і я ж кажу: Хай краще щебече Ще є варіанти. Я любила говорити. Особливо, коли цілий день на парах слухаєш і мовчиш. А потім я працювала учителькою. За день виговорювалася так... А ще як у 2 зміни... Коротше, треба їй знайти роботу, де за день виговориться на 250 %. Тоді стане мовчазною рибою
Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історіяну це не кнопочка, це трагедіятак і я ж кажу: Хай краще щебече Ще є варіанти. Я любила говорити. Особливо, коли цілий день на парах слухаєш і мовчиш. А потім я працювала учителькою. За день виговорювалася так... А ще як у 2 зміни... Коротше, треба їй знайти роботу, де за день виговориться на 250 %. Тоді стане мовчазною рибоюа зараз ким працюєте, якщо не таємниця?
Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історіяну це не кнопочка, це трагедіятак і я ж кажу: Хай краще щебече Ще є варіанти. Я любила говорити. Особливо, коли цілий день на парах слухаєш і мовчиш. А потім я працювала учителькою. За день виговорювалася так... А ще як у 2 зміни... Коротше, треба їй знайти роботу, де за день виговориться на 250 %. Тоді стане мовчазною рибоюа зараз ким працюєте, якщо не таємниця? а зараз учительська робота в спогадах, бо треба були мани-мани, а заробити могла лише я... Все на краще...кажуть.
Коментарі
Etelion
15.08.13, 19:24
ну мовчання справді рідкісна риса, в більшості стоїть режим "вічні теревені" і кнопочки вимкнути гучність чи змінити режим просто не існує
h_s_x2
25.08.13, 19:30Відповідь на 1 від Etelion
є така кнопочка, але згодом...
Якщо нема тем для розмови, то - це не твоє.
Шукай ту, з якою наговоритися не можеш
Etelion
35.08.13, 19:35Відповідь на 2 від h_s_x2
і то правда
може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
h_s_x2
45.08.13, 19:41Відповідь на 3 від Etelion
коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
Etelion
55.08.13, 20:28Відповідь на 4 від h_s_x2
ну це не кнопочка, це трагедія
h_s_x2
65.08.13, 20:30Відповідь на 5 від Etelion
так і я ж кажу: Хай краще щебече


Etelion
75.08.13, 21:07Відповідь на 6 від h_s_x2
h_s_x2
85.08.13, 21:26Відповідь на 7 від Etelion
Ще є варіанти. Я любила говорити. Особливо, коли цілий день на парах слухаєш і мовчиш
. А потім я працювала учителькою. За день виговорювалася так... А ще як у 2 зміни... Коротше, треба їй знайти роботу, де за день виговориться на 250 %. Тоді стане мовчазною рибою

Etelion
96.08.13, 10:26Відповідь на 8 від h_s_x2
а зараз ким працюєте, якщо не таємниця?
h_s_x2
106.08.13, 10:52Відповідь на 9 від Etelion
а зараз учительська робота в спогадах, бо треба були мани-мани
, а заробити могла лише я... Все на краще...кажуть.