хочу сюди!

Знайомства

Анна

38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років

1 фотографія

Сказки и реальность.

Это только в сказках женщину любят за боевой и колючий характер.
А в реальной жизни - за борщ, кружевные труселя и за молчание.
10

Коментарі

15.08.13, 19:24

ну мовчання справді рідкісна риса, в більшості стоїть режим "вічні теревені" і кнопочки вимкнути гучність чи змінити режим просто не існує

    25.08.13, 19:30Відповідь на 1 від Etelion

    ну мовчання справді рідкісна риса, в більшості стоїть режим "вічні теревені" і кнопочки вимкнути гучність чи змінити режим просто не існує є така кнопочка, але згодом... Якщо нема тем для розмови, то - це не твоє. Шукай ту, з якою наговоритися не можеш

      35.08.13, 19:35Відповідь на 2 від h_s_x2

      Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
      є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний

        45.08.13, 19:41Відповідь на 3 від Etelion

        Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
        є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
        коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія

          55.08.13, 20:28Відповідь на 4 від h_s_x2

          Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
          є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
          коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
          ну це не кнопочка, це трагедія

            65.08.13, 20:30Відповідь на 5 від Etelion

            Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
            є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
            коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
            ну це не кнопочка, це трагедія
            так і я ж кажу: Хай краще щебече

              75.08.13, 21:07Відповідь на 6 від h_s_x2

              Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
              є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
              коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
              ну це не кнопочка, це трагедія
              так і я ж кажу: Хай краще щебече

                85.08.13, 21:26Відповідь на 7 від Etelion

                Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
                є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
                коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
                ну це не кнопочка, це трагедія
                так і я ж кажу: Хай краще щебече
                Ще є варіанти. Я любила говорити. Особливо, коли цілий день на парах слухаєш і мовчиш. А потім я працювала учителькою. За день виговорювалася так... А ще як у 2 зміни... Коротше, треба їй знайти роботу, де за день виговориться на 250 %. Тоді стане мовчазною рибою

                  96.08.13, 10:26Відповідь на 8 від h_s_x2

                  Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
                  є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
                  коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
                  ну це не кнопочка, це трагедія
                  так і я ж кажу: Хай краще щебече
                  Ще є варіанти. Я любила говорити. Особливо, коли цілий день на парах слухаєш і мовчиш. А потім я працювала учителькою. За день виговорювалася так... А ще як у 2 зміни... Коротше, треба їй знайти роботу, де за день виговориться на 250 %. Тоді стане мовчазною рибою
                  а зараз ким працюєте, якщо не таємниця?

                    106.08.13, 10:52Відповідь на 9 від Etelion

                    Шукай ту, з якою наговоритися не можеші то правда
                    є така кнопочка, але згодом...може зараз мені підкажете, буду дуже вдячний
                    коли вже наговориться і не матиме інтересу до тебе, але це вже набагато печальніша історія
                    ну це не кнопочка, це трагедія
                    так і я ж кажу: Хай краще щебече
                    Ще є варіанти. Я любила говорити. Особливо, коли цілий день на парах слухаєш і мовчиш. А потім я працювала учителькою. За день виговорювалася так... А ще як у 2 зміни... Коротше, треба їй знайти роботу, де за день виговориться на 250 %. Тоді стане мовчазною рибою
                    а зараз ким працюєте, якщо не таємниця?
                    а зараз учительська робота в спогадах, бо треба були мани-мани, а заробити могла лише я... Все на краще...кажуть.