не все про що пишу - автобіографічне. судячи з побаченого - такі туалети дорогій забігайлівці чи стріп барі. де народ нажерається і витріщається чи знімає когось *тому і написав. а мені навіщо ? по таких закладах не ходжу
не все про що пишу - автобіографічне. судячи з побаченого - такі туалети дорогій забігайлівці чи стріп барі. де народ нажерається і витріщається чи знімає когось *тому і написав. а мені навіщо ? по таких закладах не ходжузря,ради интереса надо хоть раз сходить
а не цікаво. це як з тебе заради цікавості лесбіянку зробититю,я же не говорю тебе геем стать
а в стрип-бар можно сходить,или ты считаешь это зазорным?не обязательно девкам в трусы деньги совать,можно посидеть посмотреть
я была и не один раз,и не считаю это чем -то плохим
Коментарі
SFM
14.12.13, 13:23
а раптом буде ерекція ? влучність і зручність процесу різкопогіршиться
SOLEX 07
24.12.13, 15:53
anetta
34.12.13, 23:13Відповідь на 1 від SFM
надо себя как-контролировать
anetta
44.12.13, 23:19Відповідь на 2 від SOLEX 07
SFM
55.12.13, 06:26Відповідь на 3 від anetta
після прийнятого на душу ? ну ну ну
anetta
65.12.13, 23:31Відповідь на 5 від SFM
ты ж не пьёш
SFM
76.12.13, 07:09Відповідь на 6 від anetta
не все про що пишу - автобіографічне. судячи з побаченого - такі туалети дорогій забігайлівці чи стріп барі. де народ нажерається і витріщається чи знімає когось *тому і написав. а мені навіщо ? по таких закладах не ходжу
anetta
86.12.13, 23:14Відповідь на 7 від SFM
зря,ради интереса надо хоть раз сходить
SFM
96.12.13, 23:17Відповідь на 8 від anetta
а не цікаво. це як з тебе заради цікавості лесбіянку зробити


anetta
106.12.13, 23:57Відповідь на 9 від SFM
тю,я же не говорю тебе геем стать


а в стрип-бар можно сходить,или ты считаешь это зазорным?не обязательно девкам в трусы деньги совать,можно посидеть посмотреть
я была и не один раз,и не считаю это чем -то плохим