вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
anetta
Гість: Помним!
16.01.14, 11:35
А у меня во дворе так же играют в домино, только столик ставят поближе к подьезду.А последняя- отпад.
SOLEX 07
26.01.14, 22:48
Без-спору, вторая ну и перед мандарином
36.01.14, 23:49Відповідь на 1 від Гість: Помним!
47.01.14, 00:11Відповідь на 2 від SOLEX 07
Lyticia
58.01.14, 00:25
68.01.14, 00:25Відповідь на 5 від Lyticia
Коментарі
Гість: Помним!
16.01.14, 11:35
А у меня во дворе так же играют в домино, только столик ставят
поближе к подьезду.А последняя- отпад.
SOLEX 07
26.01.14, 22:48
Без-спору, вторая ну и перед мандарином

anetta
36.01.14, 23:49Відповідь на 1 від Гість: Помним!
anetta
47.01.14, 00:11Відповідь на 2 від SOLEX 07
Lyticia
58.01.14, 00:25
anetta
68.01.14, 00:25Відповідь на 5 від Lyticia