хочу сюди!

Знайомства

Наталі

52 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 47-55 років

12 фотографій

Машинка?не совсем....

Машинка?не совсем....



29

Коментарі

Гість: Ірина_05

16.01.14, 10:13

киталія))

    26.01.14, 10:24

    http://www.ebay.com/itm/Mini-TELEPHONE-Portable-Porsche-Double-carte-sim-CAMERA-bluethooh-100-NEUF-/331095005606?pt=FR_T%C3%A9l%C3%A9phones_mobiles&hash=item4d16ccd9a6
    http://www.ebay.com/itm/LUXURY-FERRARI-STYLE-QUAD-BAND-FLIP-PHONE-UN-LOCKED-NEW-IN-BOX-/350719521417?pt=Cell_Phones&hash=item51a8833289
    вчора братела пропонував таке затарить
    http://www.ebay.com/itm/Sport-1-5-LCD-GPS-Tracker-SOS-GSM-GPRS-Security-Surveillance-Mobile-Wrist-Watch-/251307116087?pt=LH_Def aultDomain_0&hash=item3a83124637

      36.01.14, 10:30Відповідь на 1 від Гість: Ірина_05

      а віддкрити кришку свого дорогого телефону, і подивитись що там накарябаною маю сумніви що: Фінляндія, Малайзія, Японія, Угорщина .... підозрюю Індія, Китай, R.P.C ....

        Гість: алексашечка

        46.01.14, 10:44Відповідь на 3 від SFM

        лоховство.

          56.01.14, 10:45Відповідь на 4 від Гість: алексашечка

          що саме ?

            Гість: Fragrand

            66.01.14, 10:53Відповідь на 3 від SFM

            РПЦ это тот же китай, только по научному.
            у насежели индией/румынией уже никого не удивить, дак еще и вьетнам начинает попадаться

              Гість: Fragrand

              76.01.14, 10:53Відповідь на 3 від SFM

              а я думал, это динамики такие.....

                86.01.14, 10:58Відповідь на 6 від Гість: Fragrand

                само собою, а румунію це не зустрічав. напевне мало купую. народ казав що корейскі чи вєтнамскі *не памятаю принтери кенони класні, вони з народження хрумтять і живуть не надто довго

                  Гість: Ірина_05

                  96.01.14, 11:25Відповідь на 3 від SFM

                  в мене Корея.
                  в принципі я не проти Китаю від виробника) а це "хтознашо" з невідомих матеріалів і невідомим рівнем SAR))
                  верту-ферарі для реального пацана

                    106.01.14, 11:31Відповідь на 9 від Гість: Ірина_05

                    теж непогано. а матеріали у всіх одні й ті самі

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна