а віддкрити кришку свого дорогого телефону, і подивитись що там накарябаною маю сумніви що: Фінляндія, Малайзія, Японія, Угорщина .... підозрюю Індія, Китай, R.P.C ....
само собою, а румунію це не зустрічав. напевне мало купую. народ казав що корейскі чи вєтнамскі *не памятаю принтери кенони класні, вони з народження хрумтять і живуть не надто довго
в мене Корея.
в принципі я не проти Китаю від виробника) а це "хтознашо" з невідомих матеріалів і невідомим рівнем SAR))
верту-ферарі для реального пацана
Коментарі
Гість: Ірина_05
16.01.14, 10:13
киталія))
SFM
26.01.14, 10:24
http://www.ebay.com/itm/Mini-TELEPHONE-Portable-Porsche-Double-carte-sim-CAMERA-bluethooh-100-NEUF-/331095005606?pt=FR_T%C3%A9l%C3%A9phones_mobiles&hash=item4d16ccd9a6
http://www.ebay.com/itm/LUXURY-FERRARI-STYLE-QUAD-BAND-FLIP-PHONE-UN-LOCKED-NEW-IN-BOX-/350719521417?pt=Cell_Phones&hash=item51a8833289
вчора братела пропонував таке затарить
http://www.ebay.com/itm/Sport-1-5-LCD-GPS-Tracker-SOS-GSM-GPRS-Security-Surveillance-Mobile-Wrist-Watch-/251307116087?pt=LH_Def aultDomain_0&hash=item3a83124637
SFM
36.01.14, 10:30Відповідь на 1 від Гість: Ірина_05
а віддкрити кришку свого дорогого телефону, і подивитись що там накарябаною маю сумніви що: Фінляндія, Малайзія, Японія, Угорщина .... підозрюю Індія, Китай, R.P.C ....
Гість: алексашечка
46.01.14, 10:44Відповідь на 3 від SFM
лоховство.
SFM
56.01.14, 10:45Відповідь на 4 від Гість: алексашечка
що саме ?
Гість: Fragrand
66.01.14, 10:53Відповідь на 3 від SFM
РПЦ это тот же китай, только по научному.
у насежели индией/румынией уже никого не удивить, дак еще и вьетнам начинает попадаться
Гість: Fragrand
76.01.14, 10:53Відповідь на 3 від SFM
а я думал, это динамики такие.....
SFM
86.01.14, 10:58Відповідь на 6 від Гість: Fragrand
само собою, а румунію це не зустрічав. напевне мало купую. народ казав що корейскі чи вєтнамскі *не памятаю принтери кенони класні, вони з народження хрумтять
і живуть не надто довго
Гість: Ірина_05
96.01.14, 11:25Відповідь на 3 від SFM
в мене Корея.


в принципі я не проти Китаю від виробника) а це "хтознашо" з невідомих матеріалів і невідомим рівнем SAR))
верту-ферарі для реального пацана
SFM
106.01.14, 11:31Відповідь на 9 від Гість: Ірина_05
теж непогано. а матеріали у всіх одні й ті самі