Продолжительность года в юлианском та же, что и в григорианском, но там не учтено то, что полная длительность суток не равна 24 часам, поэтому ошибка в один день накапливается раз в 128 лет (если я не напутал с точным числом), поэтому никуда в 45 г убежать он не мог, а наоборот, отстаёт. 7 Января по григорианскому календарю в этом столетии - это 25 декабря по юлианскому. Достаточно почитать хотя бы вот это: http://www.booksgid.com/humanities/31582-khronologija.html
Нет не путаю. В Юлианском календарная продолжительность года была короче фактической астрономической продолжительности. Быстрее заканчивался, значит и быстрее начинался следующий год. Юлианский календарь с 45 г.н.э. убежал вперед.
http://www.0512.com.ua/article/1083640
http://www.0512.com.ua/article/1083640Вот и я про те ж - юліанський відстає від грігоріанськогозараз все мона поміняти
Є ще більш крутіший проект календаря. По-перше, він дає помилку в один день десь років тисяч так на сорок, по-друге, його не треба щороку передруковувати, бо дні тижня збігаються. Таких проектів існує декілька вже не один десяток років, вони давно запропоновані в ООН, але є проблема - церква (не важливо яка) - деякі релігійні свята обчислюються по місяцю, а місячний календар пасе задніх перед сонячним щодо точності (юліанський та григоріанський якраз сонячні календарі), тому проекти залишаються проектами.
http://www.0512.com.ua/article/1083640Вот и я про те ж - юліанський відстає від грігоріанськогозараз все мона помінятиЄ ще більш крутіший проект календаря. По-перше, він дає помилку в один день десь років тисяч так на сорок, по-друге, його не треба щороку передруковувати, бо дні тижня збігаються. Таких проектів існує декілька вже не один десяток років, вони давно запропоновані в ООН, але є проблема - церква (не важливо яка) - деякі релігійні свята обчислюються по місяцю, а місячний календар пасе задніх перед сонячним щодо точності (юліанський та григоріанський якраз сонячні календарі), тому проекти залишаються проектами.
але воно зміниться
Комментариев: 55