Новые фотографии вселенной опубликованные NASA

630529

630529 618461

630529 618462

630529 618463

630529 618464

630529 618466

Как, зная про существование этого, можно ограничить себя земными мечтаниями!?!

АнекдотЛето. Жара. Пляж. Громкий басистый голос: - ЖАННА, заправь СОСОК!!! Половин...
АнекдотУкраїнське село. Під хатою у третього кума, сидять два кума, стоїть пляшка г...

Комментариев: 46

Своим тезисом я и не стремился приуменьшить значение простых жизненных задач. Но я уверен что такое разнообразие существует не просто так. Задача человека номер один - это превзойти себя исходного, иначе мы общество муравьев... что касается развития, то кто знает где предел )

Скоріше, туманності - після вибуху зірок, на етапі формування нових зірок. Ніяка то не чорна дірка. :-) як мінімум, чорна дірка не світиться, на те вона і чорна :-). Для формування галактик замало буде речовини.

За основною теорією, саме вибух зірок і спричиняє утворення чорних дір. Світіння в центрі може бути наслідком аберації світла, яке було відхилене але не стримане з причини маси самої чорної діри. А може бути й формування нової ) Люди поки що мають лише теоретичні пізнання даного явища.

Це більше схоже на зірку, яка скинула зовнішню оболонку, і перетворилася на білого карлика. Хоча - нехай в НАСА з цим питанням розбираються. :-) Но наскільки я знаю, то досі чорної діри не зареєстрували, а тільки теоретично їх вирахували. Навіть надмасивні. Навіть в центрі нашої галактики. Ну дуже вони вже маленькі в розмірах і дуже вони вже чорні :-)

Так, вони не хочуть аби їх знайшли )

  • 26  анонім
  • , в
  • 10  LeLeo

хочу туда
ага, и я тоже))

Ну, речовини більш ниж досить ... а для одниєї зірки - занадто . Відповідно до теорії стискання туманності - в центрі є надзвичайно висока температура - що ми чітко бачимо....
Стосовно чорних дірок - їх взагали неможливо побачити на відстані - вони дуже малі і не відбивають світла....
Чорні дірки можливо визначити коли вони розпочинають "харчуватися" - "засосують" якусь зірку....Оскільки діаметр дірки відносно дуже мали - швидко ковтнути зірку - невиходить - з"являється вихор у вигляді стовпа, який може пронизати кілька галактик, чи кілець (на початку процесу).
Я, так вважаю...

Класс!

вторая снизу это галактика сомбреро этараз. два - если б мы могли наблюдать черные дыры только во время их трапезы то на данный момент мы бы знали крайне оганиченное число данных. как правило, черные дыры сейчас обнаруживают методом гравитационного линзирования. суть метода состоит в том, что массивные обьекты способны искажать своей гравитацией направление излучения, и в итоге вместо обычной картинки пространства находящегося за тем самым обьектом мы наблюдаем н-кратное повторение изображения.

Туманности ... в разных стадиях формирования новых галактик.
А, вторая снизу - похоже - "черная дыра", которая питается....
Классные фотки....
Вторая снизу - скорее это последствия взрыва сверхновой.