В магістральному каналі (як і в водохранилищі) плавати не можна, і Зеленодольськ, і море далекувато,
а от то, шо ставки в центрі міста мають, м`яко кажучи, непривабливий вигляд - то факт.
Чи ставить питання мер міста, чи просто віддають по 17 мільйонів щороку в київську казну.?
Так, звичайно,... але вже так повелося - купаються в канал1 ... 1 К. Р1Г п"е ту воду... водосховище вже виключенно з реестру... м1сце в1дпочинку. До Зеленодольську легко до1хати автобусом ... нав1ть на мопед1... легко добираються на мопед1 1 до Лен1нського ... з К. Рогу потягом... рибалки 1здять 1 на " слов"янку" (45км.) - було б бажання.
Ставки , що в центр1 загублен1 назавжди - факт ... цв1туть 1 тхнуть... грошей немае 1 не буде.П1в Апостолове - працюе в К.Роз1, частина в Зеленодольську - там 1 кошти крутяться ... а тут убогий кошторис....
Є такий старий анекдот, завмага питають:
- А чому в вашому сільмагу немає кожухів ?
- Бо ніхто їх не питає !
Кошторис міста складається з відрахувань від податків, частина з яких іде до державного бюджету, частина лишається у власному користуванні. Для серйозної роботи власних коштів не вистачить (хоча кожного року відраховують до держбюджету 17 мільйонів), в цьому випадку бажано запросити комерційну пропозицію від спецорганізацій з очистки русла рік і водойм (вони мають спеціальну техніку), а вже потім запросити допомогу з області. Мусить бути пробивний і ініціативний мер.
Підняти партійні і громадські організації ("зелених", хоч "фіолетових"...), створити громадську думку....
Комментариев: 20