Дежавю.
Щось подібне Гітлер балакав. ;)
Дайте Тягнибоку мікроскоп геноми подивитися, враз відмінності знайдуться.
А ото збірник історичних карт, на яких позначено, де справжня Руссія, і між чиїми шатрами Московія.;)
http://vkraina.com/ua/welcome
От якраз вона нічого й не зрубують, бо історики так званої класичної версії стверджують, що їх дослідження ні на чому не грунтуються і в школах вивчається оригінальна її версія, де нема жодних перекручень та білих плям.
Це про те, що Русь та Орда - це 2 назви однієї країни. Русь складалася з трьох частин: Біла Русь (наша територія), Синя Русь (здається нинішні Балкани, точно не впевнена) та Золота Русь(азіатська частина нинішньої Росії, а також Монголія, Китай і все те, що називали володіннями Чингіз Хана) з центром у Великому Новгороді, столиця Ярославль. Пізніше столицею стала Москва.
Орда - не що інше, як військо князя або царя. Кожного року дружинники-ординці допомагали знімати з народу податок: десятину врожаю, скоту, а також молодих хлопців в армію, і дівчат. У віддалених регіонах, як от наша Біла Русь, народ чинив спротив, тому з ними обходилися жорстоко. Не дивно, що в цих регіонах люди запам'ятали ординців як загарбників.
Щодо ярликів та документів, всі вони були видані руською мовою.
А щодо татарських імен, то тут коріння треба шукати у язичництві. Слов'яни вірили, що ім'я людини - це ключ до її здоров'я, енергетики та щастя. Тому, коли дитина народжувалася, їй давали 2 імені: її справжнє, яке будуть знати тільки батьки, та ім'я, під яким до нього будуть звертатися інші. При чому друге ім'я вибирали непривабливе, щобб смерть та хвороба не мали до нього інтересу. Пізніше на Русі поширилася арабська мова, тому імена потерпіли змін і стали схожими на татарські.
Так хану Тахтамишу відповідає Дмитро Донський, а Мамаю - Іван Вельємінов. Цікавим являється те, що в класичній історії Вельємінов був помічником Донського, та потім зрадив його, за що був вбитий на Куличковому полі. І Мамай був помічником Тахтамиша, теж зрадником, і теж був вбитий ханським військом на р. Калка.
Комментариев: 55