Юлія
45 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 37-53 років
anetta
vilga
128.05.14, 12:25
арбуз ложкой???
SFM
228.05.14, 12:39
краще рогачу кулаком і гризтиму, ніж їстиму ложкою
анонім
328.05.14, 12:47
Вспоминаю детство... Какой Кайф....И вечная мечта об серединке...
428.05.14, 13:34Відповідь на 1 від vilga
арбуз ложкой???почему бы и нет
528.05.14, 13:37Відповідь на 2 від SFM
краще рогачу кулаком і гризтиму, ніж їстиму ложкоючего так сурово?
628.05.14, 13:39Відповідь на 3 від анонім
728.05.14, 13:40Відповідь на 5 від anetta
може родом з челябінська не вперше таке роблю
Invest777
828.05.14, 13:42
Никогда ложкой не ел )) эффект не тот получается
928.05.14, 13:48Відповідь на 8 від Invest777
Никогда ложкой не ел )) эффект не тот получаетсяя ела...серединку
ahead
1028.05.14, 13:56
Коментарі
vilga
128.05.14, 12:25
арбуз ложкой???


SFM
228.05.14, 12:39
краще рогачу кулаком і гризтиму, ніж їстиму ложкою
анонім
328.05.14, 12:47
anetta
428.05.14, 13:34Відповідь на 1 від vilga
почему бы и нет
anetta
528.05.14, 13:37Відповідь на 2 від SFM
чего так сурово?
anetta
628.05.14, 13:39Відповідь на 3 від анонім
SFM
728.05.14, 13:40Відповідь на 5 від anetta
може родом з челябінська
не вперше таке роблю
Invest777
828.05.14, 13:42
Никогда ложкой не ел )) эффект не тот получается
anetta
928.05.14, 13:48Відповідь на 8 від Invest777
я ела...серединку


ahead
1028.05.14, 13:56