хочу сюди!

Знайомства

Анна

38 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 25-55 років

1 фотографія

О, спорт! - Ты наше все))))))

О, спорт! - Ты наше все))))))

48

Коментарі

Гість: Варягъ

18.01.15, 12:11

    28.01.15, 12:16

    а що живного ? коли холодно сам під штани чи джинси вдягаю спортивні штани. цікавіше якщо там будуть шерстяні колготи чи як ця чоловіча зараза називається гамаші здається.

      38.01.15, 13:24Відповідь на 1 від Гість: Варягъ

        48.01.15, 13:25Відповідь на 2 від SFM

        а що живного ? коли холодно сам під штани чи джинси вдягаю спортивні штани. цікавіше якщо там будуть шерстяні колготи чи як ця чоловіча зараза називається гамаші здається. так отож

          58.01.15, 13:26Відповідь на 4 від h_s_x2

          що не так ?

            68.01.15, 13:29Відповідь на 5 від SFM

            що не так ? є такі утеплені джинси, сноуборди і тд. Зрештою, я Вас роздягати чи одягати не повинна. А Ви звернули увагу, як до обчасиків спортивні шкарпеточки "пасують"???

              78.01.15, 13:33Відповідь на 6 від h_s_x2

              в мене утеплені джинси, але в них все одно холодно. а на роботу або костюм *облізуть, або джинси светр ..... я б з радістю приперся у ватяних штанях і фуфайці, але це не по інженерськи

                88.01.15, 13:35Відповідь на 7 від SFM

                в мене утеплені джинси, але в них все одно холодно. а на роботу або костюм *облізуть, або джинси светр ..... я б з радістю приперся у ватяних штанях і фуфайці, але це не по інженерськи

                  98.01.15, 13:39Відповідь на 8 від h_s_x2

                  мерзлякуватий коли починались свята в нас десь +5 в приміщенні. сказали прикрутити опалення нам і прикрутили. в мене було 20 але системи не працюють підозрюю і в мене в кабінеті дубарь

                    108.01.15, 17:56

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна