а що живного ? коли холодно сам під штани чи джинси вдягаю спортивні штани. цікавіше якщо там будуть шерстяні колготи чи як ця чоловіча зараза називається гамаші здається.
а що живного ? коли холодно сам під штани чи джинси вдягаю спортивні штани. цікавіше якщо там будуть шерстяні колготи чи як ця чоловіча зараза називається гамаші здається. так отож
що не так ? є такі утеплені джинси, сноуборди і тд. Зрештою, я Вас роздягати чи одягати не повинна. А Ви звернули увагу, як до обчасиків спортивні шкарпеточки "пасують"???
в мене утеплені джинси, але в них все одно холодно. а на роботу або костюм *облізуть, або джинси светр ..... я б з радістю приперся у ватяних штанях і фуфайці, але це не по інженерськи
в мене утеплені джинси, але в них все одно холодно. а на роботу або костюм *облізуть, або джинси светр ..... я б з радістю приперся у ватяних штанях і фуфайці, але це не по інженерськи
мерзлякуватий коли починались свята в нас десь +5 в приміщенні. сказали прикрутити опалення нам і прикрутили. в мене було 20 але системи не працюють підозрюю і в мене в кабінеті дубарь
Коментарі
Гість: Варягъ
18.01.15, 12:11
SFM
28.01.15, 12:16
а що живного ? коли холодно сам під штани чи джинси вдягаю спортивні штани. цікавіше якщо там будуть шерстяні колготи чи як ця чоловіча зараза називається гамаші здається.
h_s_x2
38.01.15, 13:24Відповідь на 1 від Гість: Варягъ
h_s_x2
48.01.15, 13:25Відповідь на 2 від SFM
так отож

SFM
58.01.15, 13:26Відповідь на 4 від h_s_x2
що не так ?
h_s_x2
68.01.15, 13:29Відповідь на 5 від SFM
є такі утеплені джинси, сноуборди і тд. Зрештою, я Вас роздягати чи одягати не повинна. А Ви звернули увагу, як до обчасиків спортивні шкарпеточки "пасують"

???
SFM
78.01.15, 13:33Відповідь на 6 від h_s_x2
в мене утеплені джинси, але в них все одно холодно. а на роботу або костюм *облізуть, або джинси светр ..... я б з радістю приперся у ватяних штанях і фуфайці, але це не по інженерськи
h_s_x2
88.01.15, 13:35Відповідь на 7 від SFM
SFM
98.01.15, 13:39Відповідь на 8 від h_s_x2
мерзлякуватий
коли починались свята в нас десь +5 в приміщенні. сказали прикрутити опалення нам і прикрутили. в мене було 20 але системи не працюють підозрюю і в мене в кабінеті дубарь
Каsсандра
108.01.15, 17:56