хочу сюди!

Знайомства

вика

45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років

6 фотографій

киці люблять парики

киці люблять парики















2

Коментарі

Гість: Сумчанин

121.01.09, 12:58

с синим прикольно

    Гість: фигнякакаято

    221.01.09, 13:15Відповідь на 1 від Гість: Сумчанин

    да, мне тож понравилось!!!!!!!!!круто

      Гість: Nedelya

      321.01.09, 13:17

      синий парик - SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

        Гість: Nedelya

        421.01.09, 13:17

        АВТОР, хватит работать !!!!!!!!!!!!

        идите отдыхать

          Гість: Сумчанин

          521.01.09, 13:23Відповідь на 3 від Гість: Nedelya

          да и бантики е тя клевые

            Гість: Nedelya

            621.01.09, 13:27Відповідь на 5 від Гість: Сумчанин

            какие именно бантики Ты имеешь ввиду ???????????

              721.01.09, 13:53Відповідь на 6 від Гість: Nedelya

              какие именно бантики Ты имеешь ввиду ???????????та я ы не працював тыльки з обыда прийшов)) бахнув 100 закусив зашибысь можна жить)))

                Гість: Nedelya

                821.01.09, 15:28Відповідь на 7 від kamenda

                кого 100 ти бахнув ?????

                  921.01.09, 15:35Відповідь на 8 від Гість: Nedelya

                  кого 100 ти бахнув ?????С2H5OH + H2O =.... от цього!))

                    Гість: Nedelya

                    1021.01.09, 15:39Відповідь на 9 від kamenda

                    кого 100 ти бахнув ?????С2H5OH + H2O =.... от цього!))
                    а це хоть пить мона ?????

                    чи це отрута якась ?????

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна