вика
45 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 37-47 років
kamenda
Гість: Сумчанин
121.01.09, 12:58
с синим прикольно
Гість: фигнякакаято
221.01.09, 13:15Відповідь на 1 від Гість: Сумчанин
да, мне тож понравилось!!!!!!!!!круто
Гість: Nedelya
321.01.09, 13:17
синий парик - SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
421.01.09, 13:17
АВТОР, хватит работать !!!!!!!!!!!! идите отдыхать
521.01.09, 13:23Відповідь на 3 від Гість: Nedelya
да и бантики е тя клевые
621.01.09, 13:27Відповідь на 5 від Гість: Сумчанин
какие именно бантики Ты имеешь ввиду ???????????
721.01.09, 13:53Відповідь на 6 від Гість: Nedelya
какие именно бантики Ты имеешь ввиду ???????????та я ы не працював тыльки з обыда прийшов)) бахнув 100 закусив зашибысь можна жить)))
821.01.09, 15:28Відповідь на 7 від kamenda
кого 100 ти бахнув ?????
921.01.09, 15:35Відповідь на 8 від Гість: Nedelya
кого 100 ти бахнув ?????С2H5OH + H2O =.... от цього!))
1021.01.09, 15:39Відповідь на 9 від kamenda
кого 100 ти бахнув ?????С2H5OH + H2O =.... от цього!)) а це хоть пить мона ????? чи це отрута якась ?????
Коментарі
Гість: Сумчанин
121.01.09, 12:58
с синим прикольно

Гість: фигнякакаято
221.01.09, 13:15Відповідь на 1 від Гість: Сумчанин
да, мне тож понравилось!!!!!!!!!круто
Гість: Nedelya
321.01.09, 13:17
синий парик - SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Гість: Nedelya
421.01.09, 13:17
АВТОР, хватит работать !!!!!!!!!!!!

идите отдыхать
Гість: Сумчанин
521.01.09, 13:23Відповідь на 3 від Гість: Nedelya
да и бантики е тя клевые

Гість: Nedelya
621.01.09, 13:27Відповідь на 5 від Гість: Сумчанин
какие именно бантики Ты имеешь ввиду ???????????

kamenda
721.01.09, 13:53Відповідь на 6 від Гість: Nedelya
та я ы не працював тыльки з обыда прийшов)) бахнув 100 закусив зашибысь можна жить)))
Гість: Nedelya
821.01.09, 15:28Відповідь на 7 від kamenda
kamenda
921.01.09, 15:35Відповідь на 8 від Гість: Nedelya
С2H5OH + H2O =.... от цього!))
Гість: Nedelya
1021.01.09, 15:39Відповідь на 9 від kamenda
а це хоть пить мона ?????
чи це отрута якась ?????