Байка....
- 18.06.09 10:46
- історії
так йому стало, відігрівся горобчик, зрадів, почав голосно цвірінькати.Почув цвірінькання котяра, прибіг, витягнув горобця з гамна і з"їв...
Мораль №1: не кожен тобі ворог, хто на тебе насрав.
Мораль №2: не кожен тобі друг, хто тебе з гамна витягнув.
Мораль № 3 (головна): ПОПАВ В ГАМНО - СИДИ ТИХО І НЕ ЦВІРІНЬКАЙ!)
Коментарі
niko_niko
118.06.09, 14:20
добавить нечего
BESTёнок
218.06.09, 16:05
прикольно, но у меня к тебе огромная просьба, на будущее, не отсылай мне приколы, я каждый день захожу в раздел "приколы" и просматриваю всё что не видел
lzefireto
318.06.09, 16:43
побыстрее надо выкарабкиваться оттудовова
bigekr
418.06.09, 16:59Відповідь на 2 від BESTёнок
Постараюсь конечно хотя я просто отсылаю прикол всем друзьям, а не выборочно.
BESTёнок
518.06.09, 17:01Відповідь на 4 від bigekr
ну я у тебя один такой, с меня, просто, снимай галочку и фсё

bigekr
618.06.09, 17:05Відповідь на 5 від BESTёнок
Договорились, но если получишь ссылку, то не обижайся - значит случайно полуилось
Гість: Lenytsa
719.06.09, 09:11
в нелётную погоду нужно сидеть дома!

bigekr
819.06.09, 11:15Відповідь на 7 від Гість: Lenytsa
наверное птичке приключений захотелось
юрико
919.06.09, 19:06Відповідь на 3 від lzefireto
юрико
1019.06.09, 19:09