Юлія
45 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 37-53 років
Анонім
Полли
120.06.09, 18:24
для мальчиков
анонім
220.06.09, 18:26Відповідь на 1 від Полли
ням-ням....
Гість: ТРАНСильвАНИЯ
320.06.09, 18:31
А для девочек тогда какой чупс??? А??????
YriiL
420.06.09, 18:34
таким чупачупсом нискем не захочишь поделится
520.06.09, 18:35Відповідь на 3 від Гість: ТРАНСильвАНИЯ
мне аж неудобно как он будет выглядеть.....
620.06.09, 18:35Відповідь на 4 від YriiL
мае!
Scorpy_N
720.06.09, 18:39
слишком палочка маловата - для канхфетки такой
820.06.09, 18:40Відповідь на 5 від анонім
920.06.09, 18:45Відповідь на 7 від Scorpy_N
энто хто как держить.....
1020.06.09, 18:45Відповідь на 6 від анонім
мае!жадина надо делится с ближним
Коментарі
Полли
120.06.09, 18:24
для мальчиков
анонім
220.06.09, 18:26Відповідь на 1 від Полли
Гість: ТРАНСильвАНИЯ
320.06.09, 18:31
А для девочек тогда какой чупс??? А??????
YriiL
420.06.09, 18:34
таким чупачупсом нискем не захочишь поделится
анонім
520.06.09, 18:35Відповідь на 3 від Гість: ТРАНСильвАНИЯ
мне аж неудобно как он будет выглядеть.....
анонім
620.06.09, 18:35Відповідь на 4 від YriiL
мае!
Scorpy_N
720.06.09, 18:39
слишком палочка маловата - для канхфетки такой

Гість: ТРАНСильвАНИЯ
820.06.09, 18:40Відповідь на 5 від анонім
анонім
920.06.09, 18:45Відповідь на 7 від Scorpy_N
энто хто как держить.....
YriiL
1020.06.09, 18:45Відповідь на 6 від анонім
жадина
надо делится с ближним 