На выставке цветов в Челси (Chelsea flower show 2009) всех посетителей привлекал уютный уголок сада, где всё вылеплено из пластилина руками художника Джеймса Мэя
26
Коментарі
Гість: sechil
13.08.09, 15:32
Гість: sechil
23.08.09, 15:33
пластилина пошло!!!! наверное, год работы целой пластилиновой фабрики
Коментарі
Гість: sechil
13.08.09, 15:32
Гість: sechil
23.08.09, 15:33
пластилина пошло!!!! наверное, год работы целой пластилиновой фабрики
SFM
33.08.09, 15:37
шикарно
. навіть нездогадувався що так можна
Voila!
43.08.09, 15:38Відповідь на 2 від Гість: sechil
Voila!
53.08.09, 15:39Відповідь на 3 від SFM
я сама обалдела, не удержалась и выложила на ленту
SFM
63.08.09, 15:43Відповідь на 5 від Voila!
в нас в місто приїзджали скульптори по каменю і різьбили скульптури. колись доберусь, може роботи сфотаю
Voila!
73.08.09, 15:45Відповідь на 6 від SFM
Гість: Psyhodron
83.08.09, 15:47
SFM
93.08.09, 15:47Відповідь на 7 від Voila!
це треба туди ще попасти
це не центр і район чудний. треба брати хоча б декілка друзів
Voila!
103.08.09, 15:51Відповідь на 9 від SFM