Елена
44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років
ПИВОМАН
kisulechka2
127.08.09, 22:01
http://prikol.i.ua/view/292879/
227.08.09, 22:17Відповідь на 1 від kisulechka2
Ірочка, ми з Тігрунею домовились....
327.08.09, 22:18Відповідь на 2 від ПИВОМАН
Tygra24
427.08.09, 22:18
Класно!!!!
Гість: Будур
527.08.09, 22:21Відповідь на 1 від kisulechka2
Лучше бы мы этого не знали
627.08.09, 22:23Відповідь на 5 від Гість: Будур
Пусть удалит камент. Я уже не могу
727.08.09, 22:28Відповідь на 6 від kisulechka2
не расстраивайся!
827.08.09, 22:29Відповідь на 6 від kisulechka2
не буду....
927.08.09, 22:30Відповідь на 8 від ПИВОМАН
Тогда пусть видят,что я и друзьям ссылки даю
1027.08.09, 22:32Відповідь на 9 від kisulechka2
так, я згоден, теж друзям посилання даю...
Коментарі
kisulechka2
127.08.09, 22:01
http://prikol.i.ua/view/292879/
ПИВОМАН
227.08.09, 22:17Відповідь на 1 від kisulechka2
Ірочка, ми з Тігрунею домовились....
kisulechka2
327.08.09, 22:18Відповідь на 2 від ПИВОМАН
Tygra24
427.08.09, 22:18
Класно!!!!

Гість: Будур
527.08.09, 22:21Відповідь на 1 від kisulechka2
Лучше бы мы этого не знали
kisulechka2
627.08.09, 22:23Відповідь на 5 від Гість: Будур
Пусть удалит камент. Я уже не могу
Гість: Будур
727.08.09, 22:28Відповідь на 6 від kisulechka2
ПИВОМАН
827.08.09, 22:29Відповідь на 6 від kisulechka2
не буду....

kisulechka2
927.08.09, 22:30Відповідь на 8 від ПИВОМАН
Тогда пусть видят,что я и друзьям ссылки даю

ПИВОМАН
1027.08.09, 22:32Відповідь на 9 від kisulechka2
так, я згоден, теж друзям посилання даю...