Елена
44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років
ПИВОМАН
lorensy
17.09.09, 12:42
шарм_анщик
27.09.09, 18:32
В пятницу видел как дворняга несла пластиковый стакан-Наверно к этому псу
37.09.09, 18:38Відповідь на 2 від шарм_анщик
А ворону не бачив???
47.09.09, 18:39Відповідь на 3 від ПИВОМАН
А ворону не бачив???Ворон у нас тьма но все без стаканов
57.09.09, 18:40Відповідь на 4 від шарм_анщик
http://prikol.i.ua/view/293005/ ось дивись....
67.09.09, 18:52Відповідь на 5 від ПИВОМАН
http://prikol.i.ua/view/293005/ ось дивись....Примерно так--но у на таких нет--у нас ЧОРНИ ГРАКЫ--
Гість: Твердый Знак
77.09.09, 23:49
Slavwa
88.09.09, 09:49
Закусь мелкая...
Гість: torbinochka
98.09.09, 11:53
беги киця, беги
Коментарі
lorensy
17.09.09, 12:42
шарм_анщик
27.09.09, 18:32
В пятницу видел как дворняга несла пластиковый стакан-Наверно к этому псу

ПИВОМАН
37.09.09, 18:38Відповідь на 2 від шарм_анщик
А ворону не бачив???
шарм_анщик
47.09.09, 18:39Відповідь на 3 від ПИВОМАН
Ворон у нас тьма но все без стаканов
ПИВОМАН
57.09.09, 18:40Відповідь на 4 від шарм_анщик
http://prikol.i.ua/view/293005/ ось дивись....
шарм_анщик
67.09.09, 18:52Відповідь на 5 від ПИВОМАН
Примерно так--но у на таких нет--у нас
ЧОРНИ ГРАКЫ--
Гість: Твердый Знак
77.09.09, 23:49
Slavwa
88.09.09, 09:49
Закусь мелкая...

Гість: torbinochka
98.09.09, 11:53