хочу сюди!

Знайомства

Lina

37 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-45 років

1 фотографія

Чому імперці завжди програють?

Чому імперці завжди програють?

1. Коли повстанець керує спідером, він, зазвичай, дивиться, куди летить.
2. Перемикачі на імперських бластерах завжди стоять в положенні "МИМО".
3. Імперські винищувачі завжди рухаються групами.
4. АТ-АТ (цим усе сказано).
5. Некерований винищувач може вивести з ладу імперський флагман.
6. "Я нічого не бачу в цьому шоломі"!
7. Повстанці завжди витискають газ на повну.
8. Броня штурмовиків не захищає їх навіть від каміння.
9. Велика плинність кадрів.
10. Немає мотивації до успіху (успіх призводить до підвищення, а підвищення врешті-решт приводять у пряме підпорядкування до Вейдера).

3

Коментарі

17.09.10, 19:24

А в Росії МИМО - це інститут...

    27.09.10, 19:52Відповідь на 1 від Ananserr

    Не знав.

      37.09.10, 19:56Відповідь на 2 від N 47-ий

      Московский институт международных отношений.



        47.09.10, 19:57Відповідь на 3 від Ananserr

        Як у нас КІМВ.

          57.09.10, 20:02Відповідь на 3 від Ananserr

          Угум...

            67.09.10, 20:04Відповідь на 4 від Ananserr

            Зрозуміло.

              77.09.10, 20:05Відповідь на 5 від N 47-ий

              А що таке спідер?

                87.09.10, 20:10Відповідь на 7 від Ananserr

                Це ті штуки, на яких літали у лісі з невисоким медведеподібним населенням... Ще у старих епізодах.

                  97.09.10, 20:20Відповідь на 8 від N 47-ий

                  Вибач, щось я не в курсі.... Епізодах чого?

                    107.09.10, 20:34Відповідь на 9 від Ananserr

                    Це прикол по "Зоряних війних", де серії називаються "епізодами".

                    Модератор мітки позносив.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна