Чому імперці завжди програють?
- 7.09.10 13:18
- зображення

1. Коли повстанець керує спідером, він, зазвичай, дивиться, куди летить.
2. Перемикачі на імперських бластерах завжди стоять в положенні "МИМО".
3. Імперські винищувачі завжди рухаються групами.
4. АТ-АТ (цим усе сказано).
5. Некерований винищувач може вивести з ладу імперський флагман.
6. "Я нічого не бачу в цьому шоломі"!
7. Повстанці завжди витискають газ на повну.
8. Броня штурмовиків не захищає їх навіть від каміння.
9. Велика плинність кадрів.
10. Немає мотивації до успіху (успіх призводить до підвищення, а підвищення врешті-решт приводять у пряме підпорядкування до Вейдера).
Коментарі
Ananserr
17.09.10, 19:24
А в Росії МИМО - це інститут...
N 47-ий
27.09.10, 19:52Відповідь на 1 від Ananserr
Ananserr
37.09.10, 19:56Відповідь на 2 від N 47-ий
Московский институт международных отношений.



Ananserr
47.09.10, 19:57Відповідь на 3 від Ananserr
Як у нас КІМВ.
N 47-ий
57.09.10, 20:02Відповідь на 3 від Ananserr
N 47-ий
67.09.10, 20:04Відповідь на 4 від Ananserr
Ananserr
77.09.10, 20:05Відповідь на 5 від N 47-ий
А що таке спідер?
N 47-ий
87.09.10, 20:10Відповідь на 7 від Ananserr
Ananserr
97.09.10, 20:20Відповідь на 8 від N 47-ий
Вибач, щось я не в курсі.... Епізодах чого?
N 47-ий
107.09.10, 20:34Відповідь на 9 від Ananserr