В школу вместо ребенка ходит робот

833143

833143 1057733

833143 1057734

833143 1057735

833143 1057736

7-летний Девон Кэрроу-Спердути (Devon Carrow-Sperduti) из Нью-Йорка страдает от смертельной аллергической реакции на многие продукты и даже запахи. Его болезнь означает, что он должен провести большую часть своей жизни в изоляции. Но родители мальчика посчитали, что смертельная аллергия не должна лишать мальчика общения со сверстниками и тем более права учиться в школе. Поэтому они приняли решение – отправить вместо мальчика в школу… робота!
Теперь вместо Девона в школу ходит роботизированное устройство, которое служит коммуникатором между Девоном и его сверстниками и учителями. При этом сам Девон сидит в безопасности в своей спальне, в пяти километрах от школы. Удивительная технология, называемая ««VGO-robot»», имеет интерактивный экран, при помощи которого Девон взаимодействует с одноклассниками, несмотря на то, что он ни разу не встречался с ними лицом к лицу.
Робот Девона имеет свой собственный стол в классе и может отвечать на вопросы учителя, используя мигалку, а не поднимая руку. «Дети не называют машину VGO — они зовут его Девон, — рассказывает мама мальчика. — Это помогает сыну не чувствовать себя социальным отшельником, он ходит в школу, так же как и любой другой ребенок. Он обязан делать все, что каждый ребенок делает в классе».
Технология действует следующим образом — на столе у Девона в спальне и на верхней части машины высотой с рост ученика начального класса расположены камеры высокого разрешения, которые передают сигналы при помощи беспроводной связи. Поэтому Девон видит своего учителя, доску и других детей в классе. Робот передвигается по школе вместе с остальными учениками на двух колесах, как Segway.
Теперь визуальное присутствие и участие мальчика в классной работе обеспечивает робот, произведенный компанией «VGo Communications» и приобретенный за две тысячи долларов. Робот, способный передавать аудио- и визуальную информацию в двух направлениях, находится в школьном классе, а Дейвон – в специально оборудованном его матерью уголке для обучения.

Будучи не в состоянии ходить в школу, Девон соблюдает строгую диету, он ест только кукурузу, яблоки и картофель. Даже запах смягчителя ткани может привести к тому, что мальчик перестанет дышать.

Комментариев: 28

лікарям не вірю:(

Та я теж не дуже...
Але мені здається в цього хлопця, та й у його батьків, є причини "вірити" лікарям. Крім того, одна справа не повірити, коли лікар замість Гриппу пише тобі ОРВИ. А інша ризикнути своїм життям (або життям своєї дитини).

що до того, чи це життя - можна довго сперечатись. їсти не можна, з хати виходити не можна, друзі навряд чи прийдуть. вони не стиральні, і можуть принести вірус алерген .....

А ніхто і не каже, що хлопцю солодко живеться.
Просто в нього є шанс прожити хоч якесь "життя".
А можливо, завдяки цьому роботу, він зможе "дотянути" до того дня, коли його алергія стане виліковною...

розмножиться і вже їх буде кілька ..... це якраз ми і маємо. забули старого дарвіна. може точка зору і жорстка. але вона така :(

розмножиться і вже їх буде кілька .....

Звідки така впевненість? Генетика річ заплутана. Не факт, що в його потомків буде така сама "алергія".

А Дарвін ніколи і не казав, що запорукою виживання є фізичне здоров`я. Він просто казав, що виживає той, хто краще пристосовується. Так у прадавні час иі у середньовіччі виживав той, хто швидше бігає і влучно кидає каменюку. А в наш час той - у кого є робот і гроші на лікування..
Для Людини, як біологічного виду, це звичайно, погано. Але сумніваюсь, що "скидати кволих і немічних у прірву" - краща альтернатива. Люди це вже "проходили", і не раз...

виживають сильніші все життя так було !!! а з розвитком цивілізації.... виживають всі, в кого є кошти. звідки в хлопця кошти на робота? і на існування ? сам заробив ? що він вміє робити ? керувати маніпуляторами ? це і ведмідь зробить.
я не казав що до скидання людей у прірву.... а що буде далі ? помруть батьки чи закінчаться кошти. що буде далі ? він або вийде в люди хоча б за хлібом, або помре. гуманно ? а в дім інваліда він не піде. там по 2-6 людей в одній кімнаті *не знаю як в них. це вже далі йде офтор і флейми. сперечатись бажання ніякого. та й однозначно кожен лишиться при своїх
p.s.
в шкільні часи *молодші класи, вже займався ремонтом обладнання. років з 8 тримаю паяльник в руках.

В тому то і справа, що критерії сили для найсильнішого різні. Як би фізична сила була б найважливішим пунктом еволюції, то людина ніколи не розвинулася до розумної істоти. Так би і бігали мавпами, вони ж сильніші.

В майбутньому можливо саме вміння керувати маніпуляторами і стане вирішальним, для виживання. А ручна праця і "живі" контакти стануть "рудементами". Як колись став не потрібним хвіст, який ще зовсім недавно (з точки зору еволюції) був просто необхідним.

А хлопець до смерті батьків все одно не доживе. Скоріше за все..

P.S. Я і сам у студентські часи заробляв. 4 роки на будівництвах тинявся. А у шкільні часи кожне літо до бабусі іздив, і по 2 - 3 місяці працював "на землі". Зараз правда працюю здебільшого, сидячи за компом, але ручної праці не цурався ніколи.

Дэвон, ты сегодня дежурный, вытри доску!=)

Дэвон, ты сегодня дежурный, вытри доску!
:):):)