хочу сюди!

Знайомства

Наталія

40 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

3 фотографії

Самая популярная и любимая нами еда

Самая популярная и любимая нами еда - еда

Онищено запрещает ввоз продуктов? Да мы и не дадим. Сами съедим!



























13

Коментарі

Гість: L Helga

116.10.13, 17:47

    216.10.13, 17:52

      Гість: braziljanka

      316.10.13, 18:00

        416.10.13, 18:11

        Точно, не хотять, не треба! Між іншим, наша їжа добріша, ніж де небуть. І з Америки люди приїжджали, казали, що наше дуже смачне, і з Сибіру, і з Болгарії, і з Краснодару. Так що хай Оніщенко вдавиться. А ми самі з"їмо і друзів пригостимо!

          516.10.13, 18:21

          только о диете подумала и вот оно на тебе, соблазнители одни тут собрались. Утопала на кухню варить себе любимой любимую манку, ну и остальным домочадцам что-то вкусненькое)))

            616.10.13, 19:07

            беру всё, заверните!

              716.10.13, 20:05

              хоть я и ужинала но слюнки потекли

                816.10.13, 20:30Відповідь на 4 від ЛанаСкала

                Точно, не хотять, не треба! Між іншим, наша їжа добріша, ніж де небуть. І з Америки люди приїжджали, казали, що наше дуже смачне, і з Сибіру, і з Болгарії, і з Краснодару. Так що хай Оніщенко вдавиться. А ми самі з"їмо і друзів пригостимо!Наче з язика зірвала!

                  916.10.13, 21:02

                  ну что ж вы... так сволочи после 6-ти...

                    1016.10.13, 21:29Відповідь на 9 від Аполиннария

                    ну что ж вы... так сволочи после 6-ти...та меня этому хулиганы научили

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна