Точно, не хотять, не треба! Між іншим, наша їжа добріша, ніж де небуть. І з Америки люди приїжджали, казали, що наше дуже смачне, і з Сибіру, і з Болгарії, і з Краснодару. Так що хай Оніщенко вдавиться. А ми самі з"їмо і друзів пригостимо!
только о диете подумала и вот оно на тебе, соблазнители одни тут собрались. Утопала на кухню варить себе любимой любимую манку, ну и остальным домочадцам что-то вкусненькое)))
Точно, не хотять, не треба! Між іншим, наша їжа добріша, ніж де небуть. І з Америки люди приїжджали, казали, що наше дуже смачне, і з Сибіру, і з Болгарії, і з Краснодару. Так що хай Оніщенко вдавиться. А ми самі з"їмо і друзів пригостимо!Наче з язика зірвала!
Коментарі
Гість: L Helga
116.10.13, 17:47
Galli
216.10.13, 17:52
Гість: braziljanka
316.10.13, 18:00
ЛанаСкала
416.10.13, 18:11
Точно, не хотять, не треба! Між іншим, наша їжа добріша, ніж де небуть. І з Америки люди приїжджали, казали, що наше дуже смачне, і з Сибіру, і з Болгарії, і з Краснодару. Так що хай Оніщенко вдавиться. А ми самі з"їмо і друзів пригостимо!
Про100-Я
516.10.13, 18:21
только о диете подумала и вот оно на тебе, соблазнители одни тут собрались. Утопала на кухню варить себе любимой любимую манку, ну и остальным домочадцам что-то вкусненькое)))



Vikulia1
616.10.13, 19:07
беру всё, заверните!

Манюнька*
716.10.13, 20:05
Кейн
816.10.13, 20:30Відповідь на 4 від ЛанаСкала
Наче з язика зірвала!
Аполиннария
916.10.13, 21:02
ну что ж вы... так сволочи после 6-ти...



old_cat
1016.10.13, 21:29Відповідь на 9 від Аполиннария
та меня этому хулиганы научили