Юлія
45 років, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 37-53 років
сheeky
Гість: Piton(Kiev)
16.12.13, 12:07
Добрая котейка
26.12.13, 13:07Відповідь на 1 від Гість: Piton(Kiev)
K@tiy
36.12.13, 14:31
Я сама на снег так реагирую
46.12.13, 14:33Відповідь на 3 від K@tiy
AnDr0id
56.12.13, 14:38
котейка помощница
66.12.13, 14:42Відповідь на 5 від AnDr0id
да, а хомячку трындец
Гість: ЛютаЯ
76.12.13, 15:20
Вторая картинка
86.12.13, 15:20Відповідь на 7 від Гість: ЛютаЯ
Lyubasha1952
96.12.13, 16:32
Анна-Марія
106.12.13, 16:41
Мой кот точно так спит. Учитывая, что у нас 2 кота - мы ещё больше ущемлены на кровати.
Коментарі
Гість: Piton(Kiev)
16.12.13, 12:07
Добрая котейка
сheeky
26.12.13, 13:07Відповідь на 1 від Гість: Piton(Kiev)
K@tiy
36.12.13, 14:31
Я сама на снег так реагирую
сheeky
46.12.13, 14:33Відповідь на 3 від K@tiy
AnDr0id
56.12.13, 14:38
котейка помощница
сheeky
66.12.13, 14:42Відповідь на 5 від AnDr0id
Гість: ЛютаЯ
76.12.13, 15:20
Вторая картинка
сheeky
86.12.13, 15:20Відповідь на 7 від Гість: ЛютаЯ
Lyubasha1952
96.12.13, 16:32
Анна-Марія
106.12.13, 16:41
Мой кот точно так спит. Учитывая, что у нас 2 кота - мы ещё больше ущемлены на кровати.
