Приколы zevs78

Анекдот

— Куме, а знаєте, не всі москалі такі погані...
— Та невже? Назви хоч одного хорошого!
— Ну, наприклад, Жерар Депардьє...

Анекдот

На запитання, чому він не приймає участі у бійках в Верховній Раді, Віталій Кличко відповів: "Безплатно? Та ви обнагліли? За один бій, я зазвичай отримую 10 міліонів доларів. В середньому у бою, я наношу 100 ударів. Так, що кожний мій удар вартує 100 тисяч доларів! А хто мені їх заплатить?"
Українські виборці задумались і почали збирати кошти.

Анекдот

Добре відомо, що іспанець — людина, а іспанка — грип; американець — людина, а американка — більярд; кореєць — людина, а корейка — їжа; болгарин — людина, а болгарка — інструмент; поляк — людина, а полька — танець; канадець — людина, а канадка — зачіска; бельгієць — людина, а бельгійка — рушниця; голландець— людина, а голландка — піч… Є тільки один виняток: москвичка — людина, а москвич — відро з гайками.

Анекдот

— Володя, что делать? Распадется же Россия, сожмётся до Московского княжества...
— А ты, Дима, вот что сделай. Расширяй Москву — до самых границ. Как когда-то Московское княжество... Уж Москва-то не распадется!

Недочула

В диспетчерську таксі поступив заказ. Диспетчер говорить клієнту: "Виходьте через 5 хвилин. Вас чекає "Мазда", голубий металлік. Водій чекає клієнта біля під*їзда. Виходить жінка, обходить два рази довкола машини, потім обережно підійшовши до водія, запитує: "Це ви голубий Віталік?".

Анекдот

на прес-конференції Путіна:
- А тепер я відповім на будь-які ваші запитання із наданого вам списку.

Амбиции которыми стоит поступиться

Дмитрий Медведев на последней пресс-конференции, которую он вел лично, без пресс-атташе.
— Какой вопрос, повторите? Могу ли я в 2012 году поступиться президентскими амбициями? Для пользы дела я могу поступиться любыми амбициями. Да и амбиция у меня всего одна: процветание России и ее народа.

Шевченко - російський поет

Книжковий магазин у Києві.
Покупець:- У вас єсть "Кобзарь" Тараса Шевченко?
Продавець:- На українській - сорок гривень, на російській - вісімдесять.
-Мнє на русском, пожалуйста.
-Але на українській дешевше!
-Да, но я прівикла чітать Шевченко в орігіналє.

БАЯН

Купляйте батарейки "Депутат"! Батарейки "Депутат" ніколи не сядуть!

Очистку снігу перенесли на травень.

Ізнову про Росію...

Ще у березні цього року прокурор Должанського району Орловської області звернувся в суд з вимогою до голів сільрад і адміністрації смт. Долгоє очистити вулиці від снігу. А в квітні голови попросили у суді відтермінування для виконання рішення до травня місяця. До травня сніг сам розтанув. Як результат - пристави переконались, що рішення суду виконано...