«Золота рибка» у сучасному варіанті

839107

В Галичині жив працьовитий українець, який трудився в полі не покладаючи рук в поті чола. Скоро, він обзавівся власним господарством, шикарною машиною, сім'єю, дітьми. Будинок - повна чаша. З'явився час для відпочинку і одного разу він поїхав на Дністер на риболовлю.

Закинув снасті і спіймав золоту рибку. Заблагала рибка, - «Відпусти мене, і я виконаю три будь-які твої бажання». Та все у мене є - подумав українець, ... побалую краще дружину свіжою рибою.

Привіз її додому, а золота рибка знову почала благати. Тут йому дружина і говорить. Попроси її зробити нас членами ПР, а то на нас сусіди, тіпа Писарчука, косо дивляться.

Попросив щирий українець рибку і відпустив її.

Вранці прокидається – і нічого зрозуміти не може: двоповерховий будинок з цегельного перетворився на хрущовку в Донецьку, біля плити порається дружина в брудному рваному халаті і пече млинці на олії, замість Мерседеса у дворі стоїть старий «Запорожець», ... .

- Дружина, а де наші діти?

- Діти? А діти пішли до копанки на баньдюковичів гарувати …

АнекдотВот вы говорите несправедливость-несправедливость... Несправедливость - это к...

Комментариев: 31

Чесною виявилась рибка

  • 3  анонім
  • , в

:[:[ А діти пішли до копанки на баньдюковичів гарувати … :[:[

Та шо ж я з тим Павліком Морозовим зробити можу........??? Не хоче слухати маму........

а молодь тепер чітко засвоїла понятія в рученяткові має бути пляшка пива, а в зубах цигарка - ... і я вже такий весь крутий і наворочений ... ну прям повний фарш

Нє........Мій малий до цього ще не дійшов,бувший муж виховує ВЖЕ.......

а молодь тепер чітко засвоїла понятія в рученяткові має бути пляшка пива, а в зубах цигарка - ... і я вже такий весь крутий і наворочений ... ну прям повний фарш
Дякуйте Господу, що хоч таких залишили!!!
:(

класно підмічено актуально

Хвала партії ПиРиастів!!!!