Повністю підтримую. І про ікру теж. І анекдот такий був:
Приїжджає іноземець в совок і запитує - "а де ікра? У нас вашої ікри в магазинах валом".
Йому відповідають: "Нє пользуєца спросом!"
- Це як?
- А так: станемо біля прилавка магазину, і ви побачите, що за цілий день жодний покупець ікру у рибному відділі не запитає!"
Випадок дійсно виключний. Я, серйозно, не знав, що на Західній в піонери приймали на річницю початку совєцько-польської війни 1939 року. Дякую за інформацію.
Значить так - про моїх батьків всяким нечупарам не заїкатися! Вони були робітниками і працювали кожен на двох роботах, а у відпустці - ще шабашили на будівництві. Просто вони були чесними людьми, а не крадіями-касирами. А замість пудрити тут усім мізки, треба ще знати, що в совку зарплата платилася за ставками, а не за роботу.
Черт с ними - с фломастерами. Да, покупала мне мать у фарцовщиков по 1 руб за штуку, да - берегли и заправляли. Но ЛЕНИНГРАДСКИЕ акварельные краски не были проблемой!! и гуашь и кисти. И дефицит помню отлично и очереди. Но в советскую действительность хоть сейчас вернулась бы. РАДИ ЗДОРОВЬЯ СВОИХ ДЕТЕЙ!
До речі, якщо аналізувати види цих "очєрєдєй", то треба спеціальну гілку відкрити. Від "главной очєрєді страни" до "очєрєді на губу (гауптвахту)". Були всякі: з номерками, за перекличкою, нічні, по карточках, по соціальному статусу, по сімейному, навіть "очєрєді внєочєрєдніков".
Так і неофашистські організації існують, і молодіжні банди теж, і групи малолітніх наркоманів, і дитяча проституція. Але сам факт існування якогось явища ще не свідчить про його нормальність.
Маю уже чотири підтверджені дати прийому в піонери:
22 квітня - основна по всій країні;
виключення:
17 вересня - Західна Україна;
23 лютого - військове містечко;
7 листопада і чомусь 4-й клас - автор ще не уточнив подробиць.
Комментариев: 209