Приколи SS13

10 интересных фактов про свадьбы

10 место: В свое время английская королева Елизавета "вышла за муж за Англию", не приемля брака и сексуальных отношений с мужчинами. К этому ее привело бесцеремонное обращение ее отца, Генриха VIII, со своими многочисленными женами, двух из которых (в том числе и мать Елизаветы Анну Болейн) он казнил за измену.

9 место: Свадьба с мумией. Вернувшийся с войны принц Португалии Педру с горечью узнал, что его невеста Инесс де Кастро погибла в результате дворцового заговора. Став королем, так и не оправившийся от горя Педру, обвенчался с мумией Инессы, которую сразу же после церемонии поместил...

Читати далі

Пивна енергетика

Вруб: Не секрет, що пиво – один із найдавніших напоїв людства. Його було винайдено багато тисячоліть тому, а рецепт пивоваріння поширився через Ефіопію, Грецію, Персію та Кавказ по всьому світу. Вчені досі намагаються розібратися у таємничих властивостях бездоганного напою і щоразу знаходять для нього найдивовижніше застосування.

– Так, в Америці, вчені Прінстонського та Нью-Йоркського університетів Роберт Макферсон та Девід Сроловітц вивели математичну формулу, яка описує поведінку пивної піни. Їх теорія описує поведінку пивних бульбашок як закритих рухомих „скриньок”, які можуть збільш...

Читати далі

Пивні рекорди. Саме-саме ПИВО

Найміцніше Пиво Famous Falling over Water, зварене пивоварним заводом Рос в Брістоле, Великобританія, містило 17.3% спирту за об'ємом (14.2% по масі).

Roger and Out, зварене на заводі в Шеффілде, Великобританія, по рецепту, запропонованому У. Р. Новіллом і Ж. Б. Спенсером, що містить 16.9% спирту за об'ємом (13.9% по масі), було першим володарем рекорду.

Пиво Заміхлаус Дарк 1987, заводу «Хюрліманн» в Цюріху, Швейцарія, є найміцнішим лагером, з вмістом спирту 14.93% за об'ємом (12.23% по масі).

Найслабкіше пиво було вироблене в 1918 р. в Германії компанією Суннер, в Колн-Келке і мал...

Читати далі

Пивні рекорди. Досягнення Пивних компаній і фірм

Найстаріша компанія, що виробляє пиво - «Вейхенштефан» у Фрейзінге поблизу Мюнхена була заснована в 1040 р.

Найбільший в світі експортер пива - фірма «Артур Гіннес і сини», заснована в 1759 р. Завод займає 23 гектари в Дублінському районі Сент-Гейт, Ірландія.

Найбільша пивоварна компанія - це «Анхейзер Буш Інкорпорейтед» в Сент-Луісі, штат Міссурі, США, що володіє 12 пивоварними заводами. У 1993 г компанія зварила 87.3 млн. бочок пива. У рік виробляє близько 11 млрд. літрів пива Завод компанії в Сент-Луісі займає площу 40,5 га і виробляє 1,6 млрд. літрів пива в рік. «АБІ» має найвищий...

Читати далі

Пиво спорту не перешкода

Ячмінний напій в помірних дозах допомагає організму краще впоратися з обезводненням і не відбивається на таких показниках, як бачення поля (у ігрових видах) або кількість допущених помилок.

До такого висновку прийшли експерти в області правильного харчування на симпозіумі, що проходить в Іспанії.

Сам форум називається «Пиво, спорт і здоровье». Практично всі його учасники рекомендували включити пінний напій в денний раціон спортсменів, підкреслюючи, що його властивість уповільнювати або запобігати окисленню органічних сполук корисна для серцево-судинної системи.

За це готовий поручи...

Читати далі

Культура споживання пива

Виявляється, щоб отримати справжню насолоду від пива, необхідно знати, як його правильно пити. За багатовікову історію хмільного напою людство сформувало певні правила споживання пива. Редакція «Вісника» вирішила дізнатись, що ж саме рекомендує світова культура «новачкам» та досвідченим пивоманам.

Перш за все, слід визначитись, з якого посуду пиво смакує найкраще. Це може бути бокал, стакан або півлітровий келих, що трохи звужується догори. Бажано, щоб посуд був вироблений зі скла, порцеляни або кераміки, метал і пластик надають бурштиновому напою неприємного смаку та псують його аромат....

Читати далі

Як правильно пити пиво

Пиво п'ють впродовж всієї його історії з різних посудин. У давнину народи вважали за краще для цього напою використовувати кухлі з певного матеріалу. Так французи користувалися скляним посудом, чехи - керамічним, в Східній Європі віддавали перевагу дерев'яним кухлям, а в Німеччині застосовували металеві. Сучасні любителі пива використовують для поглинання цього напою дерев'яні, фарфорові, скляні керамічні ємкості, тобто ті, що виготовляються з натуральних матеріалів. Категорично відкидається продукт штучного синтезу - пластмаса, унаслідок погіршення смаку пива, налитого в посудину, зроблену...

Читати далі

Пиво і здоров’я

Позитивний вплив пива на здоров'ї підтверджений майже всіма ученими, які безпосередньо стикалися з цим питанням. Звичайно, кількість споживаного пива, як і будь-якого іншого продукту, не можна не враховувати. Цей факт вперше був сформульований Теофрастом Бомбастом Хокенхеймом, також відомим як Парацельс, який вважається засновником сучасної аптеки. Він відзначив: чи буде їжа корисною або виявиться отрутою, визначається перш за все її кількістю. Сучасне пиво є корисним напоєм, приготованим з натуральних інгредієнтів, що містять поєднання коштовних речовин, деякі з яких використовувалися в го...

Читати далі

Пивні рекорди. Досягнення на хмільну голову

Дін Гулд з Фелікстоу (Суффолк, Великобританія) підкинув і, обернувшись на 180 градусів, зловив стопку з 102 підставок під пивні кухлі. Рекорд встановлений в Гамбурзі 29 червня 1981 року.

1 травня 1999 року в мінському ресторані-пивоварні "Раковський бровар" В'ячеслав Хоранеко (6.06.1961 г.р.) встановив свій 77-й по рахунку рекорд. Як відомо, 1 травня 1994 року в данському місті Хорсенс Джордж Олесен за шість годин підняв над головою пивний бочонок вагою 62,5 кілограма 737 разів. Ще раніше, 28 серпня 1989 року, Том Гаськин підняв над головою пивний бочонок тієї ж ваги 656 разів. Було це в...

Читати далі

Пивна пляшка як артефакт

Скло — матеріал чарівний: твердий, але в той же час крихкий. Його готують, як вишукану страву, — по спеціальних рецептах при високій температурі. Набувши в гарячому стані будь-якої форми за бажанням художника — від функціональної до самої екзотичної, скло застигає в ній навіки. Сотні років цей матеріал у всіх своїх видах, формах і колірних поєднаннях зачаровує людей. Напевно, саме тому звичайна пивна пляшка може бути не лише простою ємкістю для пінного напою, але і справжнім витвором мистецтва, і навіть предметом колекціонування.

Пиво — майже ровесник людської цивілізації. Вперше його зв...

Читати далі